Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
Arama sonucu : 82 madde; 81 - 82 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Amarkets iyidir ama daha iyileri de vardır. Mesela ben olsam fca tarafından kontrol edilen ve londra borsasına kote olmuş bir firma ile çalışırdım.Kendi çalıştığım firma böyle bir firma isim veremiyorum ancak bu şartları sağlayan firmayı siz bulabilirsiniz.Aksi firmalar ile çalışmayın sonra üzülürsünüz.
    brokerler arasında en iyisi AMarkets demedim zaten. şartları bana uygun geldi sadece. bu yüzden de devamlı olarak çalışırım

2. araştırıp baktığım kadarıyla herkesin bir fikri var, hele ki topluluk içi paylaşımlarda herkes bir yerden almış götürmüş ama bana biraz da kim nerede batıyorsa insanları oraya çekiyor gibi geliyor, benim yanımda siz de yanın demek midir bu yoksa kendi meydan okuması mıdır bu insanların bilmiyorum? belkide aynı yere diğer yatırımcıyı da çağırıp bakalım onun başına bir şey gelecek mi veya benim gibi kayıp ediyor mu insanlar demek gibi geliyor bu kadar çok aynı firmayı anlatan insan olunca. esas olması gereken neden nasıl seçildi bu firmalar, neyine baktın da hesap açtın onları söyleyerek önerilmesi herkesin attığı yatırım şekli birbirinden farklı sonuçta, biri yüklü girer biri küçük aralıklarda al sat yapar aradan çekilir o yüzden kimse için tek olmayan doğrular gibi geliyor bunların hepsi, girersin bir firmaya bakarsın neyi var neyi yok, kullananları problem yaşamış mı neler anlatmış, her yer baştan aşağı övüyor mu yeriyor mu kendini belli ediyorlar zaten

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •