Sayfa 3/967 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7734 madde; 17 - 24 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Her gecen gun gosteriyorki netas gibi patron kagıdı olan adi hisselerde dolasmayacaksın.aselsan gibi hisse al hem hisse giyatı cıkıyor hemde duzenli temettu ile basın agrımadan stres yapamadan para kazan.

2. Eleman endeksin kırmızılığını sonunda farketti rutine döndük. Hayal kırıklığına uğratmıyor kendisine teşekkür ediyoruz..

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Beyler,

Önümüzdeki hafta Mobile World Congress'de, Barselona'da olacağım. Netaş standını da uzun uzun ziyaret etmeyi düşünüyorum. Sormamı istediğiniz soruları belirtin sorayım.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kendi görüşümdür.

Alıntı Originally Posted by bazistasyonu Yazıyı Oku
    Beyler,

Önümüzdeki hafta Mobile World Congress'de, Barselona'da olacağım. Netaş standını da uzun uzun ziyaret etmeyi düşünüyorum. Sormamı istediğiniz soruları belirtin sorayım.
    Netaş ne zaman geliştirici sıfatını bırakıp, üretici konumuna geçip ne zaman ürün pazarlayacak.

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Netaş ne zaman geliştirici sıfatını bırakıp, üretici konumuna geçip ne zaman ürün pazarlayacak.
    Sittin sene sonra .netas artik servis firmasi oldu

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ZTE'nin tamirci çırağı olacak diyosun yani.. :7 .. bari telefonunu ürettirse de orta vadede onada tamir bakım yapsa. ( yatırım tavsiyesi degıldir. , şirket geleceği hakında fikir yürütmedir. ) ne dersin ?

7. Zteli bir yetkili olursa , sanalpara madenciligi vs ekipman donanımı ile ilgili uzun vade bir planları varmı , Ztenin bu konuda bir yatirimi varmı acaba memleketinde ? (Not :Biraz extra uzun vade bir soru ama , zaten bundan daha uzun vadeli hisse gormedim ben piyasada ! ) not : yatırım tavsiyesi degildir ve olamaz.

Sayfa 3/967 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •