Sayfa 2/796 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6363 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Ekonomi yönetimi bu kafayla giderse yakında ülkemizde zincirleme iflaslar başlar herkes gırtlağına kadar borçlu özel sektörün borcu 200 milyar dolardan fazla kura müdahale etmemek lazım diye açıklama yapılıyor Allah sonumuzu hayretsin ytd

Geçen günlerde yazmıştım ama. Dünya yıkılsa Tüpraş düşmeye bilir diye.. Sonuçta kar sağlayan jeopolitik hususlardan etkilenmeyen bir şirket..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    7,319
    Huzurla temettumuzu bekliyoruz.

Her sey yalan, her sey sanal, tek gercek temettudur.

Syg,
    “All the benefits in life come from compound interest — money, relationships, habits — anything of importance.”

Biz gitmiyoruz çok şükür yeşil ama borsa yı kanırta kanırta, bağırta bağırta, ağla ta ağla ta götürüyorlar
    Görüşlerim yalnız beni bağlar. Kimse kimsenin kar ı na da zararına da ortak olamaz.

5. 41 kere maşallah....

Bugün artık çıkarsa tüpraş daha da 1. Çeyreğe kadar devrilmez inşallah.
    Görüşlerim yalnız beni bağlar. Kimse kimsenin kar ı na da zararına da ortak olamaz.

bizim saden her ne olsa hep bız etkılenıyoruz boyle şansızlık olamaz yok rusyaya savaş açacak yok bu bunu yapacak hep bıst duşuyor şu 115 e gelemedı gitti haberlerle artık onumuzu açıkda 6 ay oldu bır görelım ne olacak

yabancılar 1ci çeyrekden beklentili anlaşılan satmadıklarına göre

8. Merhabalar borsa kan kırmızı oldu Tüpraş yinede iyi direniyor. Sabahki sat al fırsatını değerlendiremedik, zaten hep izliyorum oynayan oynuyor.

Sayfa 2/796 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •