Sayfa 258/258 İlkİlk ... 158208248256257258
Arama sonucu : 2063 madde; 2,057 - 2,063 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    ***Borsa İstanbul'da İşlem Gerçekleştiren Bazı Şirketlerin Genel Kurul Tarihleri***

TSİ Ajanda
    ---- ------------------------------------------------------------------------------------

08 Nisan 2019 Pazartesi
    ----------------------
    1100- Mensa Sınai Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek.
    1100- RTA Laboratuvarları Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek.
    1200- Selçuk Gıda Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek.
    1400- Adel Kalemcilik'in Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek.
    Bu şirketin genel kuruluna giden oldu mu aranızda? Gidişatla ilgili herhangi bir bilgilendirme var mı? Gelecek vaad edecek bir durum var mı ortada? Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    glyho, bu hissenin %35 ını aldı a grubu...yonetim glyho ya gecti. su an yönetim kurulu üyeleri a1 kapitalin yönetim kurulu üyeleriyle hemen hemen aynı.glyho firması eski cosmo..ondan önceki ismini unuttum..glyho(murat güler ) sanki bu firmanın faliyet alanını degiştirecek ve yo yapacak ve ismini degistirecek muhtemelen bu firma üzerinden a1 kapitalı halka açacak..bu benim sahsi görüşüm ve kurgum olup yatırım tavsiyesi kapsamında degildir..
    glyho nun eski adı baskent menkul kıymetler yatırım dı şehven cosmo yazmısım(eskı bumerang)..firmanın rtalb nın ismi bana göre artık konusuz kalmıstır iştigal alanı kalmamıstır. sacemıde bugun itibarıyla satmıstır. şimdi rtalb ne yapacak??? bence ısısm degısıtırp yatırım holdıng .menkul kıymetler vs gıbı bırsey olacak bana en mantıklı gelen a1 kapıtal y.o dur.
    ''dünyasız insan insansız dünya olmaz cünkü insan evrendeki en büyük değerdir. geleceginizi koruyun çünkü gelecek barıştadır. barşı yaşatacak da insandır'' cüneyt arkın dünyayı kurtaran adam filminden

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    glyho nun eski adı baskent menkul kıymetler yatırım dı şehven cosmo yazmısım(eskı bumerang)..firmanın rtalb nın ismi bana göre artık konusuz kalmıstır iştigal alanı kalmamıstır. sacemıde bugun itibarıyla satmıstır. şimdi rtalb ne yapacak??? bence ısısm degısıtırp yatırım holdıng .menkul kıymetler vs gıbı bırsey olacak bana en mantıklı gelen a1 kapıtal y.o dur.
    Şirket 2014 yılında Sacem ile ortaklık yapmadan önce de moleküler biyoloji, genetik, immünoloji, seroloji alanlarında çalışma yapıyordu, Sacem ile ortaklığın bitmesi faaliyet alanını değiştirmesi için bir sebep değil sanki.

***RTALB*** RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş.( Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

***RTALB*** RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş.( Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Kayıtlı Sermaye Tavanı Tescili
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 12.03.2019
    İlgili İşlem KST Geçerlilik Tarihi Güncellemesi
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 50.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) 31.12.2023
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No 6
    SPK Başvuru Tarihi 12.03.2019
    SPK Başvuru Sonucu ONAY
    SPK Onay Tarihi 19.03.2019
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi 08.04.2019
    Genel Kurul‘da Kayıtlı Sermaye Tavanı Konusu Görüşüldü mü? Kabul edildi mi? Kabul edildi
    Tescil Tarihi 24.04.2019

Ek Açıklamalar
    24.04.2019 Tarihinde 08.04.2019 Tarihinde yapılan Genel Kurula istinaden Kayıtlı Sermaye Tavanı Tescil işlemleri tamamlanmıştır.

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1 SPK Onaylı Esas Sözleşme Tadil Metni.pdf

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/757885

BIST

(25/04/2019 - 12:27:30)

5. Bakalım neler oluyor a1 de...................................

6.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    Bakalım neler oluyor a1 de...................................
    235.000 ini ICG almış.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 258/258 İlkİlk ... 158208248256257258

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •