Sayfa 668/762 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718 ... SonSon
Arama sonucu : 6096 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Yerli oto çok beğenildi, şahsen ben sadece yerli ve milli olduğu için değil beğendiğim için (birde bunun millli düşünenleri ve kamu alımları ciddi boyutlara ulaşır) bıstten voleyi vurmak nasip olursa togg'den başka arabaya bakmam
    reis ciddi, o araç üretilir.
    Karsan senesini şimdi hatırlamoyorum abd'de ki taksi ihalesini alabilseydi taksiyi üretecekti, sadece 25. 000 adetti
    bu araç bugün çıksın 1.00.000 alıcı hazırdır
    ithal otocuların tr'de işi zor olacak..
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

2. Sn kitapci doas ileride ithalatci olmayacak manisa olayi gerceklesirse)))

y.t.degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Sn kitapci doas ileride ithalatci olmayacak manisa olayi gerceklesirse)))

y.t.degildir.
    ithalatçı olmayacak ta! milli duygular girecek, aracın güzelliği var, reis bir kararnameyle kamu araçlarını togg'dan alacak da diyebilir, tabi ww'ye vermiş olduğu sözü de unutmuş değilim.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    464
    Buralarda fazla oyalanmamalı, Hızlıca 9 un üzerine atmalı...

Gerçi böyle panik dönemlerinde teknik de işlemez derler ama..

Ekran Alıntısı.jpg
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

Galiba yerli araba doasın psikolojisini biraz bozmuş görünüyor...dikkat ediyorum yerli araba tanıtımından sonra doas bayağı isteksiz...doasın durumu ne olacak ?? wv fabrikası gerçekleşecek mi ? şu anda çok güzel bir son çeyrek bilançosu bizi bekliyor ama bu tür belirsizlikler doası hala etkilemeye devam ediyor ne yazık ki ...umarım önümüzdeki günlerde fabrika ile ilgili olumlu haberler gelir..
    Bırakın doğruları ,gelecek söylesin... Herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin...
    bu gün onların olsun ama uğruna çok çalıştığım gelecek benimdir..Nikola tesla

umulur ki yerli otomobilimiz de olur ve yerli wv fabrikamız da... en güzel çözüm budur..
    Bırakın doğruları ,gelecek söylesin... Herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin...
    bu gün onların olsun ama uğruna çok çalıştığım gelecek benimdir..Nikola tesla

8,8'den biraz ek aldım arkadaşlar. 8.4 ihtimali olsa da daha fazla bekleyemedim. Daha düşerse yine full DOAS'a dönebilirim. Yatırım tavsiyesi değildir kimseye.

8.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    8,8'den biraz ek aldım arkadaşlar. 8.4 ihtimali olsa da daha fazla bekleyemedim. Daha düşerse yine full DOAS'a dönebilirim. Yatırım tavsiyesi değildir kimseye.
    8,88 den ben de aldım az bir miktar. 8,40 ihtimalini göre göre aldım . Eğer 8,40 görürse pozisyon arttıracağım aynı şekilde.
    Y.T.D.

Sayfa 668/762 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •