Sayfa 700/735 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710 ... SonSon
Arama sonucu : 5879 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    İran olayında 8.5 çekilmesinde 9.2x li seviyelerdeb aldığım ek alımları"2000 lot" dün akşam dan 13 e yazmıştım gitmiş. Yeni kontrol edebildim. Kalan ana hisselerle devam...
    Sayın zebun yazdıklarınıza göre 110.000 TL karı realize etmişsiniz. 13 ten Satılan 13.400 lotun içinde olmanızda güzel. Ne güzel 13 ten satanların hepsi bu formda sanırım. Sanki tahtacı sat geri al yapıyor. Ya elindekini boşaltacak yada fiyatı 1-2 TL daha kaldıracak. Şanslıysak artar şanssızsak vay halimize... kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. DOAS - Doğuş Otomotiv

https://www.labournet.de/internation...-werk-tuerkei/

Sendikasız üretim: VW, içten yanmalı motorlu otomobil üretimini yurtdışına taşıyor. Güneydoğu Avrupa'da ücretler çok yüksek - Türkiye'de yeni tesis ?

Almanya daki kürdistan yanlıları VW fabrikalarında protesto yapıyorlar Türkiye ye fabrika kurulmasın diye..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : barbarian79; 25-01-2020 saat: 18:53.

3. Siyasi iliskiler ust duzeyde bakalim fabrika isine
    etkisi olacakmi..

https://m.ensonhaber.com/merkelden-turkce-mesaj.html

y.t.degildir.

4. Geçen hafta yabancılar 900bin lot artırmış. 30 trilyon civarı hisseye para girişi olmuş. Geçen haftanın en çok kazandıran hissesi #doas Acaba haber guzelmi.

5. Yabanci devam..

23 ocak 19.11
    24 ocak 19.41

İsyatirim.

y.t.degildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    464
     Alıntı Originally Posted by Bumpkin Yazıyı Oku
    Sayın zebun yazdıklarınıza göre 110.000 TL karı realize etmişsiniz. 13 ten Satılan 13.400 lotun içinde olmanızda güzel. Ne güzel 13 ten satanların hepsi bu formda sanırım. Sanki tahtacı sat geri al yapıyor. Ya elindekini boşaltacak yada fiyatı 1-2 TL daha kaldıracak. Şanslıysak artar şanssızsak vay halimize... kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...
    110 bin TL yi anlamadım ama, evet 13 bin küsür işlem gören en 13 fiyattan benim satışta gitmiş. Kısmet diyelim. Hasbelkader akşamdan yazdım, o sebep sıra benim satışlara gelmiştir diye düşünüyorum.
    Bugünlerde para lazım o yüzden verdim, dediğim gibi güveniyorum hala ve Ana hisselerle devam...

7. saygıdeğer forumdaşlar, nasıl halimizden memnun muyuz, bugün virüs etkisine direndi bizimki nazar değmesin, birileri yine mal almaya devam ediyor bizi kandırmıyorsa kandırıcıklar, güzel haberler gelse de tarihini zirvesini şöyle carttt diye geçse de rahatlasak biraz, arada kurumsal yatırımcılar da uğramıyor değil hani, bir de emeklilik fonları gelse de ortalık şenlense ne dersiniz yatırım tavsiyesi değildir...

8. Klavyenizden bal damliyor sn mihlama)
     Alıntı Originally Posted by mıhlama Yazıyı Oku
    saygıdeğer forumdaşlar, nasıl halimizden memnun muyuz, bugün virüs etkisine direndi bizimki nazar değmesin, birileri yine mal almaya devam ediyor bizi kandırmıyorsa kandırıcıklar, güzel haberler gelse de tarihini zirvesini şöyle carttt diye geçse de rahatlasak biraz, arada kurumsal yatırımcılar da uğramıyor değil hani, bir de emeklilik fonları gelse de ortalık şenlense ne dersiniz yatırım tavsiyesi değildir...
    y.t.degildir.

Sayfa 700/735 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •