Sayfa 609/611 İlkİlk ... 109509559599607608609610611 SonSon
Arama sonucu : 4886 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,043

Son düzenleme : ismail34; 14-05-2022 saat: 00:03.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. 2 yıldır ne olmuş buna böyle ya sürekli verip durmuşlar aşağı. Hisse 2014 fiyatına gelmiş. Temettüleri ekleyince de bir şey yapmıyor hepsini topla 2 lira. Vay anam vay…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    3,069
    selamlar bu ülkerin hali ne olacak ya böyle yıllarıdır şu abd de bebek maması krizi var bunun bebek maması markası o tarafa satış yapıyor muydu bilen var mı ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    selamlar bu ülkerin hali ne olacak ya böyle yıllarıdır şu abd de bebek maması krizi var bunun bebek maması markası o tarafa satış yapıyor muydu bilen var mı ?
    Eskiden bende de vardı. Önem gıda vurgunundan sonra kaçtık yakayı zor kurtardık. 19,xxlerden vermiştim. Ne günlerdi. Verilmiş sadakamiz varmış.

5. Düzgün bı yönetim olsa borsanın en ucuz şirketi diyip full dalınır

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

6. Hayaldi, gerçek oldu

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Hocam, grafiğinizde işaretlediğim kısım güzel alım bölgesi bence. Gelirse alırım Gelmezse canı sağ olsun. (Ekim-Kasım meselesi )

7.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Hayaldi, gerçek oldu
    Dragon oraya 3 ay önce geldi, bende aslında merak edip soracaktım aldın mi diye ama paylaşımı bulamadım.

Peki buradan yatırım yaptin mi bu şirkete

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. yine yeni yeniden... görülecek hesap için bekledik, yavaştan geldik... kısmet
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

Sayfa 609/611 İlkİlk ... 109509559599607608609610611 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •