Sayfa 646/650 İlkİlk ... 146546596636644645646647648 ... SonSon
Arama sonucu : 5195 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. KAP: [BASCM GARAN MGROS ULKER VESTL ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1082060 Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Bu 60 bin lot tahtayı bozmasın Sayın Browjn ne dersiniz?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: [BASCM GARAN MGROS ULKER VESTL ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1082060 Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Bu 60 bin lot tahtayı bozmasın Sayın Browjn ne dersiniz?

Bozabilir.. Aldatmaca var tahtada malı kitlese aşağıları boylar ama alan olmayınca yukarı sürüyor devamlı...Hisse emsallerine göre ucuz fakat hissenin nerde oldugunun önemi yok zira sizinde cok iyi bildiginiz gibi her kademede oyun kurulur..Hisseyi elinde bulunduran kurumlar, fonlar vs.patrona baskı yapabilirlerse çok zarar ettiklerine dair belki kalıcı bir degere gelebilir....ülker grubunu düşünürsen umutsuz bir vaka adamlar çok güçlü ve kimseye beş kuruş yedirmiyecek niyetindeler...bırak yedirmeyi 3-4 sene önceki ana paralarının degerini koruyarak cıkabilse buna bile razı olur yatırımcısı...berbat bir hisse.

3.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    tüm teknikçi höstadlar ulkeri bilmiş.. Hisse iki gün düşşe hepsi ortadan kaybolur.
    Ben teknikçi höstad değilim. Ama ben bildim. Tarihiyle saatıyla bu başlıkta yazılı, dönüp okuyabilirsiniz. Hisse.net twittera benzemez, bizim attığımız dikişi kimse sökemez :D

Bunlar bir yana Henüz hareket yok. Temmuz ayında yazmıştım, 30 lira üstünde hareketi belirleyici olur, hacim çok yüksek hareket ise çok az 15 - 30 yaptı, giderse twitterda konuşan herkes el sallar arkasından.

O nedenle aldım unuttum ama ben çok ucuz buluyorum bu piyasada.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben teknikçi höstad değilim. Ama ben bildim. Tarihiyle saatıyla bu başlıkta yazılı, dönüp okuyabilirsiniz. Hisse.net twittera benzemez, bizim attığımız dikişi kimse sökemez :D

Bunlar bir yana Henüz hareket yok. Temmuz ayında yazmıştım, 30 lira üstünde hareketi belirleyici olur, hacim çok yüksek hareket ise çok az 15 - 30 yaptı, giderse twitterda konuşan herkes el sallar arkasından.

O nedenle aldım unuttum ama ben çok ucuz buluyorum bu piyasada.

Sizi değil twiter da yazanları kastettim. Adam endeksteki nerdeyse 500 şirketi analiz edip, sayfasında yayınlıyor sonra hangi hisse biraz hareketlense ben bildim durumuna geliyor) ordan takipçi kasıyor ...

5. Yahu onu bunu bırakın teknik , çizgi vs. Beş kuruşluk degeri yok bunların...Alın 8-10 bin lot eger 24-25 liralara geri gelmezse yüzüme tükürün.. böyle aga bu işler adam 7 yıldır boyle yapıyor hissede.Ucuz tamam ucuz...eeee..her rakamda para kazanır bunlar..her rakamda oyun kurulur.Borsanın ana yasası; ky.alırsa düser veya yatay kalır takiiii sen satana kadar.Ky.kalmazsa hisse yükselir boş tren uçar gider.Hissede ky.yoksa zarar eden bile uçar.Hissede ky.varsa dünya kar etsin düser.5-10 hisse hariç bistte geneli böyle..istisnalar kaide bozar mı? Bozmaz aga bozmaz.

6. Merhaba Bist Yatırımcıları,

Yeni Bist100 günlük kapanış tahmin başlığı açtık.

Yıl kapanış tahmin anketine buyrun lütfen.

Ayrıca Bist100 kapanışını
    Günlük
    Haftalık
    Aylık
    Yıl sonu

Şampiyonlarını izlemek ve şampiyonaya katılmaya davetlisiniz.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...29#post6208729

7. buralardan yukarı sert hareketlere evrilmesi lazım.. bakalım patron ne istiyor?

8.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Yahu onu bunu bırakın teknik , çizgi vs. Beş kuruşluk degeri yok bunların...Alın 8-10 bin lot eger 24-25 liralara geri gelmezse yüzüme tükürün.. böyle aga bu işler adam 7 yıldır boyle yapıyor hissede.Ucuz tamam ucuz...eeee..her rakamda para kazanır bunlar..her rakamda oyun kurulur.Borsanın ana yasası; ky.alırsa düser veya yatay kalır takiiii sen satana kadar.Ky.kalmazsa hisse yükselir boş tren uçar gider.Hissede ky.yoksa zarar eden bile uçar.Hissede ky.varsa dünya kar etsin düser.5-10 hisse hariç bistte geneli böyle..istisnalar kaide bozar mı? Bozmaz aga bozmaz.
    Ekstreyi hak ediyorsunuz da, artık, forum ortamı diye hayatımda yapmadığım şeyi sizin için yapacak değilim. Aynen devam başkan, 5 bin lot al 3 ay aşağı basarlar, ben 100 bin 50 bin yazanların hepsi de yalancı, bi sn. browjn olaylara hakim. Bence de böyle. Saygılar bol kazançlar.

Sayfa 646/650 İlkİlk ... 146546596636644645646647648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •