Sayfa 1/928 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7422 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    14,506

TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay okunabilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    634
    Yeni başlık hayırlı olsun diyerek takibe alalım.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

3. takvim yapraklari teker teker kopariliyor, forumda yeni basliklar aciliyor, biz hala buradayiz, kagidin degeri olmus cop..bunu yasatanlarin hepsini Allah nasil biliyorsa oyle yapsin..yeni baslik hayirli olsun...

4. Bir yeni baslik daha acilmis.bu kacincisi bilmiyorum.insallah bu sefer yüzümüzü güldurur

Yeni sayfa hayırlı olsun.

6. ilk sayfada adimiz olsun...insallah hak ettigi yere gelir...bugun saticili piyasada alan ve satan birden turedi...

7. Dede Korkut masalları gibi hikayenin biri bitiyor biri başlıyor fakat Mutlu sona bir türlü ulaşılmıyor

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Önemli olduğunu düşündüğüm için tekrar paylaşıyorum

2.5 nolu madde.

Askıda olan değişikliklerde de görüleceği üzere sadece plan değişikliği onama sınırı "veya" ile sınırlı yani sadece bu kelimeye itiraz edilebilir.

2.4 nolu madde (mahkeme kararıyla değişen )

a-) Resimde mahkeme kararı sarı punto ile gözükmekte

b-) Kırmızı çerçeveye alınan kısımlar bire bir aynı ( red edilen eski itirazlar bu sefer kabul edilmez sanırım )

c-) Mavi ile gösterilen kısım değiştirilmiş. Mahkeme demiş ki 5000 lik planda sen yükseklik belirtemezsin, bu 1000 lik imar planında yapılır . İmar müdürlüğüde 1000 lik nipi hazırlayacak olan kuruma demiş ki 1000 lik planı, kişi başına düşen inşaat alanı yoğunluk birimlerine göre yapmalısın
    Burada da kurumlar arasında yetki meselesi var . Sanırım bireyleri ilgilendirmiyor .Askıya çıkan maddeye son halini veren kurum itiraz etmezse burada da kabul edilecek bir itiraz olacağını sanmıyorum.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1/928 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •