Sayfa 101/755 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 6040 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. bir gün Adel 20 lirayı geçerse o gün büyük gündür.. 50 ler 100 ler 370 ler neyse de...temettü kağıtları ve bilançosu düzgün gelecek şirketler giderken bunların içinde en güzeli ADEL 50.000 lot la günü tamamlıyor ise.. ve gram gidemiyor ise.. vay haline ADEL in... Dün nasıl iş yatırım 20 bin lotla tahtayı tavana çekti ise illa ki birilerinin küçük lotlarla tahtayı silkelemesi lazım. yoksa bu iş zor...

2. Keko

Acemsahi birak sen...
    O kendini anlatmasini bilir...

Bos ver onu sen ..
    Sen kendine bak...
    Oldumu ..!

Neyse derdin artik adelle yada adel haricinde pazara cikaracagin baska baska hisseleri onlari parlat..
    Acemin parlatilmaya ihtiyaci yok..

Kendi olayina bak.

neyse acem dostum ben sana da adel yatırımcısına da başarılar diliyorum...umarım şu anki diplerinden en kısa sürede 15-16 tl lere yolculuk yapar...dediğim gibi ben kast edilmediğim sürece ve direk adım anılmadığı sürece yorum yazmayacağım...şahımız kızıyor sonra...

ben arada bir gelir sesizce şahımızı okur giderim...bu arada benim tren de iyi gidiyor şahım...ama sen bilançolardan sonra bir gör...o vakit hızını daha da artırabilir...sen takip listene ekle ve izle dostum...
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et
    satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

4. 370 olacak kağıdı da 370 diyen üstadı elbet her keş kıskanır takma kafana şahım seni bilen biliyor keko kardeş de yanlışından döner elbet.

Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    370 olacak kağıdı da 370 diyen üstadı elbet her keş kıskanır takma kafana şahım seni bilen biliyor keko kardeş de yanlışından döner elbet.
    dostum benim acemden öğreneceğim daha çok şey var...onun gibi usta olmam mümkün değildir...öyle ustadır ki pazarlığı 300-500 aralığından ve 20-30 kat çıkış potansiyeli ile başlatıyor...ben gariban keko 3-5 katlık çıkıştan bahsedince topikte herkes oha çüşşşşşş diyor... sonrada herhangi bir aksilikte idam sehpasına gitmemek için hemencicik sesimi kısıyorum...

acem öyle mi ?? adam kükredi mi herkes sus pus oluyor...
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et

bende herşeyi yapabiliyorum da bir tek gözlerimden ateş çıkaramıyorum...

neyse dostlar ben bir şey yazmayacam diyorum ama adımı anarak illa ki bana yazdırıyorsunuz... sizden ricam beni bir şeye bulaştırmayın...kafamı biraz dinlemek istiyorum... sonra durduk yere şahımız ile papaz olmayalım...

8. Sayın arkadaslar
    Tüm hüsn-ü zan-ım ile yazıyorum.

Piyasa kendi özellikleri nedeniyle kaygandır. Bugun hesap ettiginiz yarına uymaz..
    Piyasa oyuncuları kördür, duymaz, bilmez

Burada inanın kim yazarsa yazsın olumsuz tüm düşüncesi önemli çunku belki benim göremedigimi düsünuyor hesap ediyorsunuz..
    Dayanamadigim tahammul edemedigim sey ise insanlarin kendini Warren Buffett kadar borsa bilgisine tecrubesine sahipmis gibi yuksekten konusmalari..
    Ya da..

Hic bir bilgi icermeyen yazilarda sırf düsunceniz yuzunden
    Siz eşref- i Mahlukata küfur hakaret edilmesi...

Ücuncu bir tür var , onlari hesap kitap etmiyorum zaten yaradilisa ters soylem ve davranislarinda bulunuyorlar. Önemsizler

Sayin arkadaslar belkide bir cogunuzun yaşi kadar borsa tecrubem var ancak bu beni metalastirmaz benimde halen daha öğrendigim cok sey var siz adel yatirimcilarindan.

Bazı uyanık arkadaşlar var ki şunu da soyleyeyim ki onlara... siz gidip gelmisseniz benim 10 kere gidip gelmisligim var..

Hissede dususlere yada yukselislerde hic bir etkim yok...
    Almak isteyen alir satmak isteyen satar.. Fiyat olusumuna su an ve yakin gelecekte karısmiyorum. Karismayada hic niyetim yok.!
    Bu 1 yilda sadece 1 kez trade yaptim zaten onuda soyledim ve tradenin nasil yapilacagini gostermek adina yapmistim..
    Yoksa bir baskasinin mutsuzlugu benim kazancim olamaz..! Buna her zaman karşı ciktim.

Sayin borsa sever arkadaslar ici bos sirketlerde loto oynamizdan ziyade gercek buyume hikayesi olan hisselerde olunuz ki bu illa ki adel olmak zorunda degil...
    Adel gibi degerli illa ki o bir iki hisseyi secebileceginize inaniyorum.

Bu forumun kuralidir.. Bilgi dogrulari soyleyene kufur eden bir yapi var..
    Iste adelde de artik boyle her tur insani goreceksiniz.

Ben inanmadigim hic bir hisseye yatirim yapmadim.Ve goruyorum ki burada bir cok adele yatirim yapmis gelecek vaad eden dogru yolda ilerleryen borsa duayeni olmaya aday insanlar var..!

Adel sizlerin ellinde buyuyecek yeşerecek...
    Sizin icin geleceginiz cocuklarıniz icin buyuk bir gelecek olacak...Buna inaniyorum.
    Parekendenin Matriks olmaya basladigi bu gunlerde Matriks kelimesinin anlamini bilen yatirimci kardeslerle ayni hissede Adelde olmaktan dolayi mutluluk duyuyorum.

Hepinizin kazanci daim olsun Inşallah...!

Sayfa 101/755 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •