Sayfa 560/708 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 5658 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. İyiki bu kadar endekste düşme olmadı

Alıntı Originally Posted by kale_kim09 Yazıyı Oku
    sattım kurtuldum başka senede geçtim
    kesin pişman eder beni
    geri dönerim belki
    bol kazançlar ....
    Pişman olduğunu düşünüyorum,aldığın kağıt muhtemelen bu endekste gitmiştir.

3.  Alıntı Originally Posted by fedaiefe Yazıyı Oku
    82 kuruştan nereye gitmesini bekliyorsunuz? göğe mi yükselecek ordan? yoksa yatay bant mı?

merakımdan soruyorum, yoksa açık yaptım ordan kapatacam anlamında mı.
    82 den alırsam 87 den veririm.....sattığım tarihi hatırlamıorum ama phillip den işlem yapıyorum ve sattığım gün phillip en iyi satıcıydı....öyle söyleyeyim yani, 5 kuruş bana bir memurun 4-5 aylık maaşını bırakır......

4. yanlış anlamayın, hafta başı yazmıştım endeks %5 yaparken bazılarında kademe oynamaz demiştim. bunun gibi lanet bir hissede 5 yılım geçti, aynısı birebir. en babalar yüzde on getirirken neden yine bu onu merak ettim alışkanlık mı.

5 kuruş verene kadar da çatlatır milleti. bugün tek günde bir banka yüzde 7 veriyor. anlatabildim mi bilmiyorum.
    Burada yazdığım bilgi,yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlerimdir, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Endeks +%3,08 an itibariyle,gsdho 90-91.......düş bari,bizi bekletme.......

6.  Alıntı Originally Posted by fedaiefe Yazıyı Oku
    yanlış anlamayın, hafta başı yazmıştım endeks %5 yaparken bazılarında kademe oynamaz demiştim. bunun gibi lanet bir hissede 5 yılım geçti, aynısı birebir. en babalar yüzde on getirirken neden yine bu onu merak ettim alışkanlık mı.

5 kuruş verene kadar da çatlatır milleti. bugün tek günde bir banka yüzde 7 veriyor. anlatabildim mi bilmiyorum.
    Doğru katılıyorum,zaten bunu sattığımda aldığım kağıt hemen kazandırmaya başlamıştı.....ama yine de bildiğim bir kağıt olduğundan bilindik hareketlerinden para kazanmaya çalışıyoruz....tabi bir de kuyruk acısını çıkarmaya ......

7.  Alıntı Originally Posted by kucukdev Yazıyı Oku
    bende bugünün ilginç geçeceğini düşünüyorum.. hayırlsı diyelim ..
    hakkaten ilginç bir gün oldu endex + 3000 puanda biz uygun adım yerinde say .. ama ben ilginçlikten bunu kasdetmemiştim...
    Ytd

Çok güzel al sat günüydü garan ve cimentolar güne neşe katti..Ama.gsdho 90 dan aldıklarım beni mutsuz etmeye devam ediyor.

Sayfa 560/708 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •