Sayfa 84/290 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 2316 madde; 665 - 672 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    siz gerçekten baskılayıp mal toplamak isteyen tayfayla iş tutuyorsunuz yada gerçekten yanlış bilgi sahibisiniz.. 14den 3e gelen kağıt demişsiniz öyle birşey yok. 14 dediğiniz fiyat şimdikinin 4.66sı yapar.. 4.66dan 2.70e gelen kağıt demeniz gerekir.. 100.000tl ile tepeden yani eskinin 14 fiyatından alsanız bugünün 4.66 sı desek 2 yıl (eylülde 2 yıl olur) basit %20 faiz alsanız 144.000tl paranızın olması gerekirdi tepeden aldığını düşünsek bugünün 6.71inde başa başa noktasına geliyorsun demektir.. al/sat yapmayıp tepeden aldığını farz ediyorum... hesabını buna göre yapıp küfürünü buna göre etsen birşey yazmazdım ama o da yok varsa yoksa insanalrı kötümserliğe sevk edip mal almaya çalışın yok öyle yağma..ytd
    Sen de biraz yüz olsa yıllarca pompaladığın bu pisliği hala pompalamamış olurdun...
    Ben seni eskilerden bilirim ve senin gibi Ahmet32 adlı biri vardı. Hep olumlu yazardınız. Senden büyük pazarlamacı mı var ?
    Senin dünyadan haberin yok 14'den 3 oldu farkında değilsin bedelli sonrası rakamı yazmışsın şimdi.
    Benim yazmamın sebebi evi ocağı sönenler gibi yeni kurbanlar eklenmemesi bu pisliğe..
    Senin rahatsızlığını biliyorum tabi..Ne olacağını sürekli bilip önceden yazmam senin belki de hizmet ettiklerin speklerin oyununu bozdu..Daha bozacağım merak etme

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Yarın endeks kötü açacaktır. Bu da sabah hafif gevşeyip sonra hızlıca 15-20 birim gibi yukarı bekliyorum .
    2,3 civarı aldığı malların çoğunu Cuma 2,7 civarı verdi ama hepsini çıkamadı. Bir tur daha yukarı bekliyorum.
    Bingoooo

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Sen de biraz yüz olsa yıllarca pompaladığın bu pisliği hala pompalamamış olurdun...
    Ben seni eskilerden bilirim ve senin gibi Ahmet32 adlı biri vardı. Hep olumlu yazardınız. Senden büyük pazarlamacı mı var ?
    Senin dünyadan haberin yok 14'den 3 oldu farkında değilsin bedelli sonrası rakamı yazmışsın şimdi.
    Benim yazmamın sebebi evi ocağı sönenler gibi yeni kurbanlar eklenmemesi bu pisliğe..
    Senin rahatsızlığını biliyorum tabi..Ne olacağını sürekli bilip önceden yazmam senin belki de hizmet ettiklerin speklerin oyununu bozdu..Daha bozacağım merak etme
    ağzını sil sonra git biraz dolaş nefes al.. sizin gibilere buraları bırakmadım bırakmayacağımda ben 1 kere bile "alım" ile ilgili tek söz yazmadım sizler sağolsun her türlü negatifliği pompalayıp milleti uzak tutmaya çalıştınız ben yakın tutmaya çalışmıyorum sadece gerçekleri yazıyorum faydalanmak isteyenlere..senin yazdıkların gerçek değil ortada matematik çok basit tabi anlayana yada kafası alana..hadi şimdi rastgele yolun açık olsun..baktım bingo fln yazmışsın anlaşıldı senin derdin burada ego tatmini başka birşey değil..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    ağzını sil sonra git biraz dolaş nefes al.. sizin gibilere buraları bırakmadım bırakmayacağımda ben 1 kere bile "alım" ile ilgili tek söz yazmadım sizler sağolsun her türlü negatifliği pompalayıp milleti uzak tutmaya çalıştınız ben yakın tutmaya çalışmıyorum sadece gerçekleri yazıyorum faydalanmak isteyenlere..senin yazdıkların gerçek değil ortada matematik çok basit tabi anlayana yada kafası alana..hadi şimdi rastgele yolun açık olsun..baktım bingo fln yazmışsın anlaşıldı senin derdin burada ego tatmini başka birşey değil..ytd
    Sen kimsin beni burada bırakmayacaksın pazarlamacı...
    Eski arşivi getiririm buraya rezil kepaze ederim seni. Sen kurtsan ben tilkiyim.
    Senin ne gazman olduğunu ben bilmiyor muyum? Eskiler sana nasıl saldırdı ben bilmiyor muyum?
    Bu kumar pisliği istediğin kadar al banane...
    Speklerin oyununu deşifre ettiğim için bana cevap veriyorsun biliyorum merak etme..
    Oysa teşekkür etmen gerekir ki yeni ocaklar sönmesin diye yazı yazıyorum..
    Gördüğünü yazıyormuş...Yazsana maden anlaşması ne oldu? YAzsana stratejik ortak arayışı ne oldu? Yazsana hem bedelli hem bedelsiz verecekti ne oldu? Yazsana patronların milyon lotları millete geçirmesini?
    Seni burada yazmaya zindan ederim.
    Bu pislik kumar kağıdını bana savunma gibi bir gaflete sakın düşme son uyarımdır sana pazarlamacı.
    Her türlü negatifliği yazmışız da uzak tutmuşuz...Ya sen hastasın gerçekten..14'den 3'e gelmiş pisliğin nesini uzak tutayım. İstediğin kadar al ucuz fiyattan bak bedava.

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Sen kimsin beni burada bırakmayacaksın pazarlamacı...
    Eski arşivi getiririm buraya rezil kepaze ederim seni. Sen kurtsan ben tilkiyim.
    Senin ne gazman olduğunu ben bilmiyor muyum? Eskiler sana nasıl saldırdı ben bilmiyor muyum?
    Bu kumar pisliği istediğin kadar al banane...
    Speklerin oyununu deşifre ettiğim için bana cevap veriyorsun biliyorum merak etme..
    Oysa teşekkür etmen gerekir ki yeni ocaklar sönmesin diye yazı yazıyorum..
    Gördüğünü yazıyormuş...Yazsana maden anlaşması ne oldu? YAzsana stratejik ortak arayışı ne oldu? Yazsana hem bedelli hem bedelsiz verecekti ne oldu? Yazsana patronların milyon lotları millete geçirmesini?
    Seni burada yazmaya zindan ederim.
    Bu pislik kumar kağıdını bana savunma gibi bir gaflete sakın düşme son uyarımdır sana pazarlamacı.
    Her türlü negatifliği yazmışız da uzak tutmuşuz...Ya sen hastasın gerçekten..14'den 3'e gelmiş pisliğin nesini uzak tutayım. İstediğin kadar al ucuz fiyattan bak bedava.
    getirsene arşivi "alım" ile ilgili ne yazmışım görelim... maden anlaşması ne onuda söyle senin frekanslar karıştı muhtemelen... ama bukdar sinirlenmen normal doğrular acıtır son uyarın buysa sonrasında ne olacak onu da söylesene tehdit ediyorsun neyle tehdit ettiğini bileyim =?? ytd

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Allah biliyor 1 lira olsa ilgimi çekmez..
    2,8 üstü sokuşturdular sabahtan beri 2.5 kademesinde en az 50 defa al-ver yapıp mal düşürdüler hızlıca 2.70...şimdi gömecek adam arıyorlar..alırsan eğer hızlıca 2.50 olur almazsan yarın 2.80 üstü..böyle bir tuvalet kapıdı bu
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Perşembe 2,5'den aldıklarının çoğunu Cuma 2,8 üzeri okuttu ama hepsini satamadı şu an 2,65..Buradan atlayan olursa 2,5 ışık hızıyla olur ama 2,8'den mal verdikleri lanet olsun deyip satarsa tekrar koftiden bir 2,8 belki 2,9 görülebilir.
    Adamlar güzel yere tezgah açmış..Düşükten al hızlıca kimse yokken uçur sonra gidiyor diyenlere yerleştir, sonra düşürüp al o malları tekrar yükselt..
    Alkışlarım böyle adamları..
    Ama tabi suçlu SPK..Böyle tuvalet kağıtları borsada işlem görmemeli..14'den 3'e gelmiş bu pislik kağıdın sahplerine hayırdır ne iş demiyor..10 üstü haber gazlayan satılmışlara ne oldu bu haberler çakallar demiyor..Yurdum borsası olmuş ağır bir kumarhane..
    İndir kaldır yapıştır borsası..
    2.5 den aldıklarının da tamamını 2.8 den vere vere okuttu ve tekrar geldi 2.50 ye..
    2.1-2.2 arası alınan mallar piyasaya verildi ve operasyonu bitirdi.
    Şimdi yeni operasyon başlayacak mı veya nereden başlayacak ilerleyen günlerde göreceğiz😬
    Yeni bir operasyon hazırlığı hissettim. Mal düşürdüler bugün..
    Yarın veya haftaya çok hızlı 2,5-2,6 gibi yukarı bekliyorum.
    Bir tur daha yapacak yukarı satamadı istediği malı
    Bu yazdıklarım mı seni rahatsız etti pazarlamacı tmcleod
    Bak bana salağa yatıp zamanımı çalma. Bu kağıdı sürekli pompaladığın yazıların kayıtlı..
    Eskiden beri burada bir misyonun var bunu biliyorum. Speklere çalışmasan bu yazıklarım için teşekkür edersin. Ama speklerine söyle gerçekten çok açık veriyorlar böyle tahta yapılmaz. Tamam 30-40 kademe içinde oynaşıyorlar ama bari biraz da ters hareket yapsınlar. Çok kolay çözmek..
    Tehdit etmedim. Son uyarım dedim ki yıllarca ne kadar pazarladığını anlatmam için..
    Otur oturduğun yerde yazılarımı ister oku ister okuma..Ama bu pisliği buralardan bile pazarlatmam sana..Ne ev-ocak söndü bu pislikte...Hep olumlu yazdın bu kumar kağıdında seni ben yıllar önce de uyardım. Israrını sürdürme bence. Tavsiyemdir sana tehdit değil

7.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarım mı seni rahatsız etti pazarlamacı tmcleod
    Bak bana salağa yatıp zamanımı çalma. Bu kağıdı sürekli pompaladığın yazıların kayıtlı..
    Eskiden beri burada bir misyonun var bunu biliyorum. Speklere çalışmasan bu yazıklarım için teşekkür edersin. Ama speklerine söyle gerçekten çok açık veriyorlar böyle tahta yapılmaz. Tamam 30-40 kademe içinde oynaşıyorlar ama bari biraz da ters hareket yapsınlar. Çok kolay çözmek..
    Tehdit etmedim. Son uyarım dedim ki yıllarca ne kadar pazarladığını anlatmam için..
    Otur oturduğun yerde yazılarımı ister oku ister okuma..Ama bu pisliği buralardan bile pazarlatmam sana..Ne ev-ocak söndü bu pislikte...Hep olumlu yazdın bu kumar kağıdında seni ben yıllar önce de uyardım. Israrını sürdürme bence. Tavsiyemdir sana tehdit değil
    hiçbirşey bilmediğin gibi yatırım tavsiyeleri suç unsurudur bunu bilseydin en azından.. dediğim gibi burada ego tatmini için varsın belli hadi sana alkış yapayım bravo üstad herşeyi bilmişsin diyeyimde günlük zevkini yaşa daha sonra belki biraz rahatlarsın..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    hiçbirşey bilmediğin gibi yatırım tavsiyeleri suç unsurudur bunu bilseydin en azından.. dediğim gibi burada ego tatmini için varsın belli hadi sana alkış yapayım bravo üstad herşeyi bilmişsin diyeyimde günlük zevkini yaşa daha sonra belki biraz rahatlarsın..ytd
    Ben çok bir şey bilmem..Senin gibi pazarlamacılar bilir. 10'lu seviyelerde ne methiyeler düzüyordun neyse seni yanıltmadı

Sayfa 84/290 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •