Sayfa 390/435 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon
Arama sonucu : 3474 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Bizde bir gün o %750'yi yapar 40 liralara geliriz.
    gözaltı pazarından çıkalım sonra görüşelim çilekeş minimum hedef fiyatım basmane gerçekleşirse 40tl de zayıf kalır

2.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    gözaltı pazarından çıkalım sonra görüşelim çilekeş minimum hedef fiyatım basmane gerçekleşirse 40tl de zayıf kalır
    Basmane gerçekleşirse üç basamaklı sayılardan bahsediliyordu. Basmane olduktan sonra 40 TL olacaksa hiç olmasın daha iyi. Yeniden değerleme ile zaten 45-50 bandına gelmesi gerekmez mi? 40 TL komik bir sayı.

3.  Alıntı Originally Posted by omerman Yazıyı Oku
    Uzun vade derken Mart sonunu beklesek,öngörünüz nedir sayın levoters...daha fazla bekleyemem gibi

Redmi 7A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben bunu bilemem, bildiğim tek şey, şirket yakın izleme pazarında olduğu ve borcundan dolayı hipotekli, hacizli olduğu için ticari alanda güven sorunu yaşıyordu, borç kapandı, ulusal'a gectikmi kim tutabilir bizi,zincirlerimizi kırmış gümbür gümbür geliyoruz.YTD.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Elazığ Başımız sağolsun, geçmiş olsun.

5. Burda tek sorun bence hissenin yükselmesi veya yükselmemesi değil...hisseyi adaletsizce yükseltenlerin sorununu yaşıyoruz...Bu sebepten dolayıda adaletsizce düşüyoruz...hisseye 12.10 dan 40 bin satıcı var 2 veya 3 hafta önce sen gidip 12.50 den alırsan mecburen geri gelirsin arkadaş...vicdan ne kardeşim yangından malmı kaçırıyon....
    Hadi düzeltme yaptık 12.80 den bir cengaver çıktı meksa yatırım...adam sabah 40 bin aldı 12.55 te 40 bin aldı ama 12.80 den sonra 15.65 ten aldı...80 bin cepte 3 saatte sonra 13.55 te sattı 17.55 te sattı günü kapattı...ortalama 14.20...bir sonraki gün tavan açtı 17.20 fiyat günü öyle kapattı 3. Gün sabah kalanları tavan eleştirirken tabandan verdi bir anda...adam 80 bin lotta 21bin lot kar etti 3 günde 250 bin tl net kar...mzhld nin işlemlerinden bahsediyorum...sn batık burda çırpındı anlattı günah keçisi kesildi...adam fake işlemi gördü anlattı karşı çıktılar...Şimdi sorarım size kim 3 günde bu hisseden 240 bin tl kazandı...bugün hisse düşüyor tutan yok bize herşey müstahak...oyuncu tahtaya ders verdi akıllı olun gelirsem yine çarparım dedi...akıllanırsak çarpılmayız...bu haftaki işlemler kiminin işine yaradı kimini ağır yaraladı...dost acı söyler ama meksadaki adam herkesi tokatladı...

6. Derdim alan satan para kazanan değil anlatmak istediğim 12.80 den işlem gören hisse 3 saat sonraki açılışta nasıl olurda 15.65 ten işlem görür...bir sonraki gün 17.20...
    Aradaki fark 4.40 tl ...alanlar satanlar panikle hisseye geri girenler...kimi kazandı kimi kaybetti...düzeltme tam olmadı ...hisse hava boşluğunda ...bir sonraki durma noktası nerde bilen yok...50 günlük ortalama hala 10 tl ...şirket açıklama yapmıyor...destek yok direnç yok...
    Biz neyin peşindeyiz...kimim elindeyiz...Bu hisseyi kumarhane masasında viski içip elinde 5 benzemez varken rest çekecek olan ayyaş in verdiği karar gibi belirliceklere bırakçaksak biz yanmışız...ya tam düzeltme yapın adam akıllı boşluk bırakmadan çıkartın bu hisseyi yada işi bilen biri alsın eline herşeyi...sabır sabır kimsede kalmadı...spk bu haftaki gibi işlemleri takip e alsa internet alış satışlarını durdurup telefon yada aracı kurum emri ile işleme açar tahtayı...yazıktır günahtır...parasını yatırıp hayalleri olan insanlarla dalga geçilcek bir hisse değil bu hisse...

7.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Derdim alan satan para kazanan değil anlatmak istediğim 12.80 den işlem gören hisse 3 saat sonraki açılışta nasıl olurda 15.65 ten işlem görür...bir sonraki gün 17.20...
    Aradaki fark 4.40 tl ...alanlar satanlar panikle hisseye geri girenler...kimi kazandı kimi kaybetti...düzeltme tam olmadı ...hisse hava boşluğunda ...bir sonraki durma noktası nerde bilen yok...50 günlük ortalama hala 10 tl ...şirket açıklama yapmıyor...destek yok direnç yok...
    Biz neyin peşindeyiz...kimim elindeyiz...Bu hisseyi kumarhane masasında viski içip elinde 5 benzemez varken rest çekecek olan ayyaş in verdiği karar gibi belirliceklere bırakçaksak biz yanmışız...ya tam düzeltme yapın adam akıllı boşluk bırakmadan çıkartın bu hisseyi yada işi bilen biri alsın eline herşeyi...sabır sabır kimsede kalmadı...spk bu haftaki gibi işlemleri takip e alsa internet alış satışlarını durdurup telefon yada aracı kurum emri ile işleme açar tahtayı...yazıktır günahtır...parasını yatırıp hayalleri olan insanlarla dalga geçilcek bir hisse değil bu hisse...
    Sayın Altayfrt, senin demene göre hızlı çıktık, desteksiz çıktık o yüzden de geri geldik. Daha da geleceğiz. Sana göre olması gereken fiyatlar 10 civarı. Gerisi balon diyorsun. Fazla uçtunuz, aklınızı başınıza alın diyorsun. Doğru anlamış mıyım?

8.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Derdim alan satan para kazanan değil anlatmak istediğim 12.80 den işlem gören hisse 3 saat sonraki açılışta nasıl olurda 15.65 ten işlem görür...bir sonraki gün 17.20...
    Sn altayfrt, boşluk bırakmadan çıkarın diyorsun da sen bunu becerebiliyormusun. Ne yapalım sabah talepten dolayı tavan açan kağıda tabana satışmı yazalım. Yada taban açan kağıda tavana alışmı yazalım. Bu senin dedigini sürekli müzayede gören kağıtlarda yaparsında tek fiyat işlen gören gözaltı pazarında biraz zor. Adı üzerinde gözaltı pazarı ve bu pazardaki bir çok hisse ederinin 10 belki 20 kat altında işlem görüyor. Hisse ile ilgili olumlu bir haberde bu yüzden fiyatını katlayarak gidiyor. Sen hiç tavandan alış yazmadınmı bu kağıda, inanıyorum ki yazmışındır, neden yazdın ara fiyatları atladın da şimdi burada boşluk bırakmayın diyorsun. Boşluk bırakmadan çıkartın bu hisseyi diye yazmışın kime söylüyorsun bunu, ben cevap vereyim. Kendine söylüyorsun bunu, bu hisseyi çıkaran şey verdiği güven ve beklentidir, sen güven verici haberi görünce tavana yazıyorsun ki alabilesin yoksa izlemekle yetiniyorsun. İşi bilen biri demişin bu ne demek oluyor, al sana işi bilen biri aldı sattı koydu parayı cebine, bu hisseyi gercek ederine taşıyacak şey güven ve beklentidir başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Tabana satış yazarak 12.80 lerden malını kaptıranlar bu hisseye güvenmeyenler, güvenselerdi satmazlar adamın birine de 2 günde onca para kazandırmazlardı. Gözaltından çıkıncaya kadar sabredin, kafanızdan da bence boşluk olayını çıkarın. Tek kişi degil yüzlerce kişinin alım satım yaptığı bir kağıt olmasını sağlayın.

Sayfa 390/435 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •