Sayfa 51/457 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3650 madde; 401 - 408 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Ağustosu da yedik.

2. Bugün ayın son iş günü. Ya bugün ya da Pazartesi günü en son 01.04.2019 tarihinde gönderilen standart metinli Vakıfbank ile görüşmeler devam ediyor bildiriminin kapa düşmesini bekliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by DUFRESNE Yazıyı Oku
    Ben size neden alınmadığını söyleyeyim. Alsa Kime satacak? Kağıdı ne kadar bekleyeceği belli değil, eğer bekleyecekse garanti kağıtlar var, hele de borsa bu kadar ucuzken. Mesela aselsan 17, THY 11 enerjisa halka arz değerinden bile aşağıdayken neden eplas alsın? potansiyeli çok büyük olduğu için mi? diyelim ki öyle... kağıt 1 ayda 25 olsa ve gideceği yer XXX ise... kağıttan bıkan ve 25 ten satacak çok adam var... Bu kağıda yatırım yaparsa her türlü kazanır zaten... Bu kağıt gözaltından çıkmadan yatırımcının ilgisini çekmez.... Eşten dosttan duyanlar dışında kimse almaz.... 1000- 2000 lotla da hiçbir kağıt yürümez...

Haklısınız Sayın DUFRESNE.Ancak hiç bir yatırımcı parasının hepsinin bu gözaltı kağıdına koymaz.Porföyünün birkısmı ile alır.Bu hisselere parasının hepsini yatıran yatırımcı var mı acaba?

4. Güvenmeyenler neden hala burada geziniyor gerçekten aklım kötü düşüncelerden başka bir şey üretemiyor. İnsanların sinir uçlarıyla oynamak hoşunuza gidiyor.

5. Önceliğimiz çukur değil vakıf ve ona bağlı olarak göz altından çıkış olmalı. Bu çukuru sallayalım anlamına gelmiyor. Kemal Bey'in gözaltından çıkış için çabalaması lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın melasis ! Tamam beklentiler çok büyük,hemfikiriz. O halde neden satın alınmıyor.Piyasada o kadar çok yatırımcı var ki yatırım yapacak hisse arıyorlar.Neden Kemal Zorlu denen şahıs açıklama yapmıyor?

Sayın sss.köse ,ben sizin ne tarafta olduğunuzu anlamış değilim?
    Kemal zorlu Ada'm gibi adamdır kardeşim hiç şüphen olmasın Köse'ye gelince onu inan yıllar oldu onu bende çözemedim

Arada sırada burada saçmalayanları görüyoruz ne hikmetse eplasın büyüsü potansiyeli insanı etkiliyor ve bu sayfadan geri kalamıyorlar şimdi THY yok bilmem ne diyenler yıllardır buradadırlar kendilerine bir soru sorsunlar ne kadar samimiler neden dönüp dolaşıp bu sayfaya geliyorlar sebebi çok açık dedim ya muhteşem getiri potansiyeli hisseye çok az sayıda talep gelmesi konusunda haklısınız ama çoğu arkadaşlarında kafasını karıştıranlar malesef Kemal zorlu'ya yapılan haksızlıklar kimlerle uğraşmadıki Ada'm fetöcülerde buna dahil şimdi burda üç beş kendini bilmez hala Kemal Zorlunun adını karalamaya beceriksizlikle suçlamaya kalkıyorlar ayıptır günahtır bunlarda hiç Allah korkusu yok

En son soyerin açıklamasından sonra bunların defolup gitmesi lazım ama adamlarda ar yok

7.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Haklısınız Sayın DUFRESNE.Ancak hiç bir yatırımcı parasının hepsinin bu gözaltı kağıdına koymaz.Porföyünün birkısmı ile alır.Bu hisselere parasının hepsini yatıran yatırımcı var mı acaba?
    Yatırımcı derken para babalarından bahsetmiyorum. Eplasın tamanını alsa portföyünün 1/4 ü dolmaz onların. Eplas şu anda küçük yatırımcı kağıdı. İleride bedelsiz sermaye artışı yapar, lot sayısı 20 ye katlar, işlem hacmi artar, o zaman kimse domine edemez bu kağıdı. Halka açıklık oranı düşük, gözaltı pazarında bir hisseden bahsediyoruz. Ben realist bir yatırımcıyım, kimseye laf atmıyorum, olanı yazıyorum. Bu kağıt takip listemde, istediğim foruma istediğim kadar yazarım. Kimseyi manipüle etmediğim sürece ne yazdığım beni bağlar. Kemal babamın oğlu değil, daha da önemlisi adama aşık değilim... Beklenti gerçekleşirse ben de yüklü miktar kazanırım, gerçekleşmezse kaybedecek bir şeyim yok. Yazdıklarıma kızanlarla aramdaki fark bu...

Bu başlığı şu anda 20 kişi okumaktadır. (9 üye ve 11 ziyaretçi)

metebaloglu, arifcan, bukrty80, Çilekeş, DUFRESNE+, hekimoglu35, Kbayer1, Melasis61+, şahşah

Sayfa 51/457 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •