Sayfa 2/751 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6004 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Borsanın amıralına hayırlı

2. BIST100 de 102.3xx ler dünden beri, bugün de 4.kez deneniyor aşağı kırmak için AYULAR tarafından...Bu da püskürtülürse ortalık BOĞALARa kalacak !!!

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    BIST100 de 102.3xx ler dünden beri, bugün de 4.kez deneniyor aşağı kırmak için AYULAR tarafından...Bu da püskürtülürse ortalık BOĞALARa kalacak !!!
    Aynen bir anda vurmaya basladilar tahtalari bakalim gun sonu mu belli olur pek anlamam ben gunlukreki hareketlerden...

4. 16.09.2019 tarihinde en düşük % 82.59 gören yabancı oranı,
    17.09.2019 tarihinde yeniden % 83.00 e yükseldi...

İyi haber...

Panik yok.
    Her şey güzel olacak.
    135 desteği sağlamlaştı.
    Buradan itibaren daha temiz bir yükseliş bekliyorum.

6. . Aldığım hisseler en az 1 yıl kafayı kaldıramıyor bakalım tüpraşta bunu başarabilicek miyim
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    . Aldığım hisseler en az 1 yıl kafayı kaldıramıyor bakalım tüpraşta bunu başarabilicek miyim
    Sayın Sercanhan, 1 yıl sonrasında durumlar nasıl?

8.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Sayın Sercanhan, 1 yıl sonrasında durumlar nasıl?
    Tüpraş, ford, ereğli portföye yeni girdi..adel, ttrak, çimsa, brisa harici 6 hissede yüzde 38 artıdayım.. Eylül gibi giriş yaptığım için dibi bulduğum kağıtlar.. Ama diğer 4 kağıtta yüzde 16 zarardayım.. Bu yüzden başka kuruma virmanladım..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 2/751 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •