Sayfa 3/755 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Sayın Sercanhan, 1 yıl sonrasında durumlar nasıl?
    Tüpraş, ford, ereğli hariç, portföy yönetimi yaptığım 10 hisseye yatırılan para 21960.. Bugünkü değeri 27356
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2. Portföy yönetimi yaptığımdan beri fark ettiğim yaklaşık 17 yıldır göremediğim bi husus bizim borsasımızda pahalı diyebileceğimiz giden kağıtların daha çok gittiği, ucuz kağıtların (özellikle işbankası iştirakları) daima ucuz kaldığıdır.. Bim örneği mesela yıllardır pahalı diye almadığım bi hisse ama gittikçe gidiyor
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Freddy geldi mi diye bakayım dedim. Daha gelmemiş.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Wuhan, China
    Gönderi
    4,848
     Alıntı Originally Posted by balbatros Yazıyı Oku
    Freddy geldi mi diye bakayım dedim. Daha gelmemiş.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Taklidini yapsak:
    Tüpraş 100 lira olunca alcam. By malı veriyor dikkat edin...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sercanhan buyuk yatirlardandir
    Parasini verin biraz da kar satsin tupleri
    Yoksa burasi gitmez

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Sercanhan buyuk yatirlardandir
    Parasini verin biraz da kar satsin tupleri
    Yoksa burasi gitmez
    1 hafta olcak alalı hala kardayım.. Bu beni büyük şoka soktu..en kısa sürede yüzde 10 içeri almasını temenni ederim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Wuhan, China
    Gönderi
    4,848
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Portföy yönetimi yaptığımdan beri fark ettiğim yaklaşık 17 yıldır göremediğim bi husus bizim borsasımızda pahalı diyebileceğimiz giden kağıtların daha çok gittiği, ucuz kağıtların (özellikle işbankası iştirakları) daima ucuz kaldığıdır.. Bim örneği mesela yıllardır pahalı diye almadığım bi hisse ama gittikçe gidiyor
    Bakkal çok iyi ya...
    Ama ben Tüpe vurgunum...
    Bir de Feride ablaya...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Allaha şükürler olsun maliyetime geldi..bundan sonraki düşüşler sadece zevk verir. Aldığım hisseden kardayken oldukça huzursuz oluyorum

Sayfa 3/755 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •