Sayfa 746/753 İlkİlk ... 246646696736744745746747748 ... SonSon
Arama sonucu : 6023 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bugün bedelli onayı haberi gelme olasılığını bile fiyatlamadı, bugün gelirse haber çok şaşırırım.
    Benimde pek umudum yok....ama bu speğin tarzı değişik...diyelimki bugün haberin geleceğini biliyor..alım yönünde davranırsa mı mal kaptırmadan malı süpürür yoksa haberin geleceğini bile bile baskılayıp....algı oluşturursa mı malı daha iyi toplar...tartışılır...ertesi günüde istediği yerden açar...ama benim umudum yok...o algıyı bende aldım...haber gelirse de bahtımıza artık...
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2. Bültende yine yok,
    Yarın yine kaldığımız yerden ızdıraba devam

3. Sanırım mars tan ufo ile gelecek belge...Bir açıklama yazılır ...işlemin uzamasının ana sebebi yatırımcılara bildirilir..%75 halka açıklığı var....ama görünen o ki 5krş Luk değeri yok paydaşların...
    Yatırım tavsiyesi değildir..

4. Yatırımcı ilişkileri ile görüştüğümde kasanızda bunca para varken neden bedelli gibi bir tercihe başvurdunuz diye sorduğumda yatirimlar için daha fazla miktara ihtiyacları olduğu minvalinde bir cümle kurdular.

5.  Alıntı Originally Posted by trend1966 Yazıyı Oku
    Sanırım mars tan ufo ile gelecek belge...Bir açıklama yazılır ...işlemin uzamasının ana sebebi yatırımcılara bildirilir..%75 halka açıklığı var....ama görünen o ki 5krş Luk değeri yok paydaşların...
    Gecen hafta glyho londra borsasinda işlem gören istiraki gph ile ilgili satis haberleri cikti basinda. Gph den hemen aciklama geldi ve gorusmelerin başladığını, tamamlsnmasi için duzenleyici kurumlarin yasal bir sure verdigini gorusmelerin bu sure icerisnde tamamlanmak zorunda oldugu aksi takdirde ek sure istenecegini vs. bildirdiler.

Demek istediğim adamlarin her seyi hesapli kitaplı. Bizde birakin sirketleri, duzenleyici kurumlar (spk) bile ne yaptigini bilmiyor. Hic bir şeyin standardi yok. Her sey kafalarina gore. 3 haftafa sonuçlanan bedelli oldugu gibi 3-4-5-6 ayda bile sonuclsnmayan süreçler var. Üstelik bu sure zarfinda iki taraftanda en ufak bir aciklama yapma zorunluluğu yok.
    Saldım çayıra mevlam kayira. Bu sebeple ulke olarak hep 50 yil gerideyiz.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kariyer net de 4 iş ilanı var .kamera ve güvenlik sistemleri işi yapacak herhalde..

7.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Kariyer net de 4 iş ilanı var .kamera ve güvenlik sistemleri işi yapacak herhalde..
    Bize göre de bir iş yok mu acaba, paramız pul olmuştur, sermayemiz her şeye karşı erimiştir.
    Şirket faaliyetleri fevkalade güzel, sıkıntı hissede.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. İsviçre çakısı gibi şirket �� sanada uygun bir işleri vardır ��

Sayfa 746/753 İlkİlk ... 246646696736744745746747748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •