Sayfa 321/1001 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: Viop - X

1. Liyakata en güzel örnek Türk Telekomun iki yönetim kurulu üyesi bugün biri baş danışman birisi Cumhurbaşkanı yardımcısı Hariri ailesi ülkeyi soyup soğana çevirip borcu bize sivayip kaçarken bunlarda orada devleti temsilen orada

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    75 yaşında babama anlatamıyorum adam bütün kanallar da aynı mantıkla haber dinliyor bu rahip bronson müslümanmis ondan salmışlar hep dış güçler var der 50 yaş üstü oy kullanmasa akp barajı geçemez
    Benim durumum cok iyi o konuda.
    Babam 85 yasinda ve orta 2'den terk, ama sanatkar ve her seyin farkinda.
    Bazen kahvede (cay ocagi) ihtiyarlari ziyaret edip caylarini iciyorum (80-90 aralarindalar).
    Öyle bir saydiriyorlar ki (bagira bagira), korkuyorum gelip hepimizi alacaklar diye.

3.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Benim durumum cok iyi o konuda.
    Babam 85 yasinda ve orta 2'den terk, ama sanatkar ve her seyin farkinda.
    Bazen kahvede (cay ocagi) ihtiyarlari ziyaret edip caylarini iciyorum (80-90 aralarindalar).
    Öyle bir saydiriyorlar ki (bagira bagira), korkuyorum gelip hepimizi alacaklar diye.
    Benim ki sadece camiye gider orada da hutbe dahil siyasi mesaj verilir iktidar boşuna imamlara daha çok kadro vermiyor. Diyanet olmasa iktidar gider

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Kızılay ın başında ki adam ne kadar yollarsan demeyi
    enerji bakanı çıkıp ‘her şeyi devletten beklememek lazım’ deme cesaretini nerden buluyor acaba ? yıllarca devlete deprem vergisi vermiş insanlar ın göçük altında/kışın bu soğuğunda sokakta kaldığında tam olarak her şeyi devletten beklemesi bir haktır. dayanışma çok ayrı bir şey zaten ulus olma bilinciyle herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor böyle durumlarda ancak bütün yapılacakları bunun üzerinden vatandaşa yükleyip işin içinden sıyrılmak, benim anlayabileceğim bir şey değil.
    Bunu kabul edenlere de tahammül edemiyorum..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    +1......

Kızılay yönetim kurulu için boğaza nazır 12000 USD aylık kirası olan villa kirala. Yönetim kurulu maaşlarını 2016-2019 arasında %400 arttır. Sonra 10 TL diye tweet at ve sil.
    68 milyar TL'lik deprem vergisi topla, ye bitir, sonra herşeyi devletten bekleme de.
    Devlet eliyle yapılabilecek yatırımları yandaşa yaptır, ederinin 10 kat maliyeti halka ödet.
    Yatacak yeriniz yok sizin.
    Kanal İstanbul yapın, tamamen felç edin ülkeyi AQ.

5. O 10 lira atan çok bilmiş kahramanlar sana da yavşak der abi..aman laflarına dikkat et..
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    +1......

Kızılay yönetim kurulu için boğaza nazır 12000 USD aylık kirası olan villa kirala. Yönetim kurulu maaşlarını 2016-2019 arasında %400 arttır. Sonra 10 TL diye tweet at ve sil.
    68 milyar TL'lik deprem vergisi topla, ye bitir, sonra herşeyi devletten bekleme de.
    Devlet eliyle yapılabilecek yatırımları yandaşa yaptır, ederinin 10 kat maliyeti halka ödet.
    Yatacak yeriniz yok sizin.
    Kanal İstanbul yapın, tamamen felç edin ülkeyi AQ.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şu deprem yorumcuları da aynı teknik analizciler gibi şu fay kırılırsa bu fay bir şey anlamıyorum amk.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Düşerken tepkiye oynama, Çıkarken tepe arama hepsi bu.

7. Açık pozisyon sayısı 495.000 e düşmüş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Viop - X

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Şu deprem yorumcuları aynı teknik analizciler gibi şu fay kırılırsa bu fay bir şey anlamıyorum amk.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eğer önceki deprem sonrakinden büyük olursa öncü, küçük olursa artçı oluyor. Benim anladığım bu.

Deprem zamanı insanlar çaresizce onların ağızlarından çıkan laflara bakıyorlar
    ama gerçek şu, onlar ancak hangi bölgede deprem olabileceğini ve kaç şiddettinde olabileceğini öngörebiliyorlar. Ne yazık ki yarın elazığ’da deprem olabilir mi söyleyemezler. Ancak naci görür’ün videosunu izlerseniz sismik boşluk olarak ifade edilen yerlerin risk altında olduğunu burada devletin , halkla beraber hazırlık yapması gerektiğini söyleyebiliriz. Depremi belki biz görmeyiz ama torunlarımıza sağlam bir şehir bırakabiliriz.

https://youtu.be/0mZAkFCqwSw

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 321/1001 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •