Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
Arama sonucu : 32 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GLOBAL TOWER - Kule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    sermaye 345.000.000 2016 6 aylık kar 34 milyon tl yılllık kar ne kadar bilen varmı, 6 aylık kara göre 1.00.TL olmalı. şirketin hedefi 3.86-4.46 arası ama zor bulursun enayi
    Vardır vardır hiç bitmez onlar, isterseniz gidin bakın yakın izleme pazarındakilere.

2. Hemen koşa koşa halka arza katılayım bari. Sonra bana kule mule kalmaz bide. Yine şemsiyeyle idare etmek zorunda kalırım.

Turkcell den ne gördü ki yatırımcı, kulesinden görecek.

Aha hah hah ah ha ha ha... (Siz görmüyorsunuz ama ağzımla gülmüyorum.)

3. az daha kaç metre kule girecekti millette ucuz kurtuldu yatırımcılar Kulenin boyu önemli dir ...

4. bu iş iptal sanırım
    Yatırım tavsiyesi değildir.

geçirirler geçirirler bunu da geçirirler ..

Yok mu bir haber uzun boylu kulelerimizden?

Bu 350 milyon lira cirolu Kuleye ne oldu acaba? Turkcell'in baz istasynlarini mi halka arz edeceklerdi, ne yapacaklardi.
    Yakinda telefonlarin pillerini de arz ederler.

Global Tower, Turkcell'in iştiraki. Kule işletmeciliği yapıyor, doğru. ancak bir kule işletmecisinin satılabilmesi için en ama en önemli gösterge, o kule firmasının ana ortağından bağımsızlığı. Dünyadaki örneklerde en önemli çarpan, bir kule üzerinde yer alan operator sayısı. Tam olarak anımsayamıyorum ancak bu Global Tower'da 1 ila 1.5 arasındaki bir rakamdı sanırım. Bu çerçevede büyüme potansiyeli olan gibi gözükmekle birlikte, ülkemizdeki rekabet şartlarında çok iyi bir pozisyonda değildi. Dünyada halka arz edilmiş kule şirketleri görünüyor, ancak bunlar gerçekten bağımsız kule operatorleri.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •