Sayfa 1/27 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 213 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    15,380

ISCTR - İş Bankası C

ISCTR - İş Bankası C

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlık burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. İşc sayfası hayırlı olsun .

3. Hayırlı uğurlu olsun

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Merkez bankası değişmiş galiba. Sanirim sorumlu merkez bankası başkanı seçildi. Faiz konusunda yeni adimlar gelecek sanırım. Boşuna değişiklik olmamıştır diye düşünüyorum. Umarım faiz konusunda birseyler yaparlar ve doların ateşini biraz olsun düşürürler. Yoksa dolar bildiğini okuyacak gibi, makas gitgide açılıyor, merkez bankasi bu konuda aktif hareketler yapmalı yoksa dolar, enflasyon, faiz arasindaki makaslar iyice açılabilir ve tepkiler iyice artabilir piyasada.
    Bankalar bu konuda baya arada kaldı, uzerindeki yuku hafifletmeleri lazim biraz

Tavsiye içermez kendi düşüncelerimdir

Merkez başkanı değişti. Çok sık olmaya başladı. Damat bey doları istersek düşürürüz ama bilerek böyle yapıyoruz gibi bir açıklaması var bunun üzerine de mb değişti. Acaba diğer başkanda faiz şart böyle olmaz dedi de yine bir değişiklikle faiz artırımı hayal mi oldu ? Tamamen hayali senaryodur.

Saygılar.

6. Eskisi niye geldi niye gitti.Gidecekti niye getirildi.Bunun ömrü nekadar?

7. Naci Ağbal, bir öncekiler gibi geride durmaz. Hitap etmeyi bilen biri. Maliyeden geliyor. Bu nedenle sanki merkez bankası yavaş yavaş devir edilecek. Yani ben bu değişimden bunu anladım. Ve hatta Berat bey ekonomi bakanlığının e sini merkez bankasına bırakarak aynen powel örneği gibi, kalan konomi gibi bir tamlamanın bakanı olacak.

8. Evet arkadaşlar bilanço baya netleşmiş sanırım. Ozkaynaklar 64.746 milyar görünüyor. Kar 5.184 milyar görünüyor.
    Kar rakamı bence gayet iyi ancak ozkaynaklar bence fazla artış yapmamış. Bir onceki ozsermaye 63.265 idi. Arada ki fark az. Sanirim kârdan gelen 3 milyar da sermaye benzeri kredi şeklinde piyasaya kullandırilmiş. Bir sonraki bilancoda özsermaye icin yaklasik 70 milyar olabilir gibime geliyor.

Kar rakamının iyi gelmesi bence baya olumlu. Bu şekilde kâr rakamları bence devam eder. Hatta yil sonu gayrimenkuller için son degerleme de yapabilirler belki. Çünkü gayrimenkul fiyatlari da yılbaşına gore artmış durumda.

Simdi ise herkezin gözü Yeni Merkez bankası başkanının da. Acaba ne yapacak haftaya. Faiz konusunda adım atacak mı.

Turkiyede çoğu kişinin gözü bu gelismelere odaklandı bence. Doviz fiyatinin yüksekliği, enflasyonun ufaktan ufaktan artmaya devam etmesi ve düşük kalan faiz krelasyonu için bakalim yeni Merkez bankası başkanı ne tür adim atacak. Bu gelişmeler ister istemez herkezi ilgilendiriyor.

En çok ta banka yatırımcılarını ilgilendiriyor sanırım.

Tavsiye içermez kendi düşüncelerimdir

Sayfa 1/27 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •