Sayfa 978/979 İlkİlk ... 478878928968976977978979 SonSon
Arama sonucu : 7828 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Nasıl bir ifade bu? ağlanacak durumda değilsiniz ne demek? muhatabım siz değilsiniz onlar kendilerini biliyorlar. buraya başkalarınca gönderilip sabır telkin edenlerden değilseniz işinize bakın.
    35 yıldır borsada sabır olmadan kazanılmayacağını öğrendim çok şükür. kimseye sabret demiyorum... diyorumki; sizede yazık,sabredemiyorsanız satın kurtulun,hazır x3 yapmışken.işkence etmeyin kendinize. tahtada alıcı her daim var. yok satmam diyorsanız otomatik olarak sabırın içine düşüyorsunuz zaten. bağırmayla çağırmayla olsa hep beraber bağıralım.

2. Zamanı geldi mi artık

3. inşallah gelmiştir

4. keko dostum kıymetli yorumlarını bekliyoruz. sahipsiz kaldı burası iyice

Gesan da parsayı topluyor...bol kazançlar herkese.

6.  Alıntı Originally Posted by Bambu Yazıyı Oku
    Gesan da parsayı topluyor...bol kazançlar herkese.
    Doğrudur dostum..gesan da beklenti devam ediyor ..ondaki niyetim en az 3_5 ay daha kalmaktır ..tabi umuyorum ki herhangi bir yanlış trade sonucu dışarıda kalmam..
    Gesanda potansiyel hala çok yüksek...forumu takip edenler ne demek istediğimi biliyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by hüsey Yazıyı Oku
    keko dostum kıymetli yorumlarını bekliyoruz. sahipsiz kaldı burası iyice
    Her şey nasip kısmet tır..buradaki çakallar hala aktif..önümüzdeki aylarda eğer elimdeki Teknosa ve gesanda amaçlarıma ulasirsam ?? Gedzayi da değerlendirmeye alırım...gedza iyi şirkettir ama henüz benim için arka plandadır..iki yıl önce bu yıl için gedzada 100 milyon kar bekliyorum demiştim..durum hızla oraya gidiyor...
    Teknosa ise yeni ve güçlü bir sürece girdi...henüz herkesin fark etmediği bir süreç..bu sürecin sonunda ciro ve karlilikta ciddi bir büyüme bekliyorum..

Ben tüm ky dostlarıma başarılar diliyorum..

cuma günü güçlü bir pozisyon almış.. ancak bu pozisyonunu günlükte aktif halde tutabilmesi için 25.44 üzeri kapanışlar yapmasında yarar var.. haftalıklar buna müsait olmakla birlikte günlükte geri çekilecekse bu 24.84 seviyesıne kadar olabilir.. aylıklar her ne kadar 28.00 zirvesine odaklanmış olsa da 25.95 seviyesi dikkat çekici.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 978/979 İlkİlk ... 478878928968976977978979 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •