Sayfa 981/981 İlkİlk ... 481881931971979980981
Arama sonucu : 7847 madde; 7,841 - 7,847 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Elektrik odemelerindeki azalmayida pas gecmeyelim. Bende 40 civari bisey bekliyorum.
    hisse ölmek uzere bi elektro şok yada haber lazım yoksa cenazesi yakın..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Sn Yarimada çok iyi gelmese de iyi gelecektir KKM nin net etkisini bu çeyrek göreceğiz. Ben 30 ml civari bir net kar bekliyorum bu donem icin gayet yeterli. Hammadde fiyatlarinda ki düşüş te onumuzdeki ceyrekten itibaren etki ederse giderek iyilesecektir yanlış mi düşünüyorum?
    KKM etkisini hiç hesaplamadım. Açıkçası bilançodaki kar rakamı ile de çok ilgilenmiyorum. Ama ciro ve marjlarda bu bilançoda iyiye gidiş olmayacak bence. Yani şirketi seviye atlatacak bir gelişim şu anda görmüyorum.

Şirketin yeni iş alanlarına girip yatırım yapması önemli. Açıkladıkları yatırımlarda da biraz yavaş ilerliyorlar sanki.

3. 4 gözle beklenen gelmekte olan bilanço geldiğinde Gedza da bir hareketlenme olursa bu gelen bilançodan değil daha sonra gelecek olan bilançodan dolayı olur ki bunun zaten bir önemi olmaz ondan sonra gelecek olan bilançolar da beklenmek zorunda kalınır zaten ben de 10 sene sonra kş bilançoya göte aportta beklemeye devam ediyorum Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    KKM etkisini hiç hesaplamadım. Açıkçası bilançodaki kar rakamı ile de çok ilgilenmiyorum. Ama ciro ve marjlarda bu bilançoda iyiye gidiş olmayacak bence. Yani şirketi seviye atlatacak bir gelişim şu anda görmüyorum.

Şirketin yeni iş alanlarına girip yatırım yapması önemli. Açıkladıkları yatırımlarda da biraz yavaş ilerliyorlar sanki.
    Beyaz esya satışları düşüyor evet ama Hammadde fiyatlari covid baslangic donemlerine düştü nerdeyse. Bu çeyrek bence de onemli bir artis veya azalış olmayacak. Ama onumuzdeki ceyrekten itibaren ciro artmasa da marjlar artacak bir süre. Seneye 3. ceyrek ciroda da ciddi artışlar başlar muhtemelen. Yani bekletir mi daha bekletir evet ama 25-30 mu 35-40 arası mi bekletir göreceğiz. Bu fiyatlarda kalirsa yılbaşından itibaren ben ekleme yaparım.

5. Gedzacilar pkartcilar siz ciftlik günlüklerini sam şeytanın dan dinlemeye devam edin..bir hasta mağdur cok degerli bir hyar amca vardı ..hani yesil cizgiler kirmizi cizgiler cizen bir çiftçi ile birbirine methiyeler dizen...
    Haa bir de Gedza yönetimi...)
    Amaaan neyse hadi kalin saglicakla ...ben gedzadn durdo ve bk ambalaj a gecmistim...durdo 12 idi gedza 18 iken .....bakambalaj da ayni fiyattaydi ..cok ama cok az gedza m var haala...)

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. Gardaşim sen hala orda misin Allah daha çok versin ama sadece parayi degil..

7. Arkadaşlar gedzayı iki gün önce hareketlerine kızıp verdim 6 aydır malak gibi yatıyor, hektaş sasa ve kontrolmatik ekledim eklediğim gün tavan oldular iyi ki eklemişim. Umarım sabredenler kazanır.

Sayfa 981/981 İlkİlk ... 481881931971979980981

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •