Sayfa 1/126 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1001 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    16,807

ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Herkese bol kazançlı bir başlık olmasını diliyorum. İsmen bir dev, bugün kötü durumda ama iyi ki varsın ismen dedirteceği günlerde gelecek.

hayirli bol kazançlar elde ederiz insallah..2021 kayip gibi görünsede devran terse dönebilir o potansiyel var..

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    519
    Blog Entries
    3
    Yeni başlıkta yazmak nasip oldu
    Bugün rekor işlem yapmış ismen, ama delta kurbanı oldu.
    Nihai hedefi olan için sorun yok, ancak yok FK yok kârlılık derken zamanı dolduruyoruz.
    Denge ve tutarlılık iyidir.
    Makul olmak en iyisidir.

5. Yeni başlık hayırlı olsun, ilk sayfada benim de mesajım olsun istedim. Buralar zamanla değerlenir..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bugün kemik lotlarda dahil işmenlere veda ettim başka bir iş için, herkese bol kazançlar, tekrar bi gün görüşmek dileğiyle.. kalın sağlıcakla ..

7. Yeni başlık hayırlı olsun.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Yeni başlık bereketiyle geldi batu abi hoşgeldin, hakkı bey ne kadar zamanında ters düşsekte sizde hoşgeldiniz Sizleri burada görmek güzel... Birde alemin kralı REX, reise söyleyiver götürsün şunu 100 liraya

Sayfa 1/126 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •