Sayfa 489/498 İlkİlk ... 389439479487488489490491 ... SonSon
Arama sonucu : 3979 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Usd bu seviyedeyken alinack baska kagt yok. Ayrica zaten bunun ekstra ivir zivir beklentileri var . Hazinenin satacagi ilkbsirketlern basinda lisans isi vs vs . Bence faaliyet karı onemli , vergi gideri vs hikaye .

Duzeltme olmadan 1.50 kirip gitmesi daha fazla mal toplamalarina sebep olurdu . Tercihleri bu demek ki saygı duyuyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    MAC çok uzun vade tutuyor, zaten alabileceği başka alternatif yok.
    Sanırım endeks 1000-1200 seviyelerinden beri telekom tutuyor MAC. Aslında endekse göre kıyaslarsak bu pozisyonda hala zararda diyebiliriz cunku zamsnında çok başka alternatifler varken de buradaydı. Bu nedenle pozisyona giriş çıkış zamanlaması çok çok önemli.

3. MAC bunu halen tutuyor değil mi?

4. Günlük işlem 12 milyon lot. Bunuda 7 milyon civarını ykredi ve bankofun alsatı oluşturuyor. Dar alanda kısa paslaşmalar...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Sn. esozcan, son grafikleri nihayet çözdüm 😄. Umarım poz. uyumsuzluk çalışır. Ekonomi, ortodoks piyasalara evrilmeye başladıkça, bist50 yi gercek yabancı alıyor gibi. Bu yabancı, enflasyon muhasebesi bilançoları bitti, not artırımı da geldi, yazın ekonomide bir daralma beklentisi 'ile sell in May and go away' yaparlar mı, kafamda deli sorular 🤔🤔

Bankaların ( +holding) etkisi ile hormonlu şekilde endeksi şişirip, hisselerin %95 inin içinden geçtiler. Cavur herhalde gerçekten mayısta satıp evine gitti , lotları bize bıraktılar . )

Yaz dönemi yatış dönemi olabilir. Daha güzel fırsatlar çıkabilir diye düşünüyorum. Yani bir süre borsadan para kazanmak samanlıkta iğne bulma ihtimaliyle aynı olabilir. İyi yazlar cümleten. Pozisyonum aynı şekilde devam ediyor. Hedef 2025 mart ayı sonrasına sonra bakarız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

7. Beni az da olsa dökmeyi başardılar
    Rölatif getiriye dayanamadım

8.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Beni az da olsa dökmeyi başardılar
    Rölatif getiriye dayanamadım
    Banka(sigorta, holding), iletişim, bilişim, perakende gıda, çimento, elektrik diğer bir kaç hisseyi çıkar, hala kelepir kalmış baya hisse var.
    Tabi geçiş zamanlaması da önemli 😄

Sayfa 489/498 İlkİlk ... 389439479487488489490491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •