Sayfa 777/831 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827 ... SonSon
Arama sonucu : 6641 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sayin efe09 olaya bir de su acidan bakalim isterseniz siz egeeni satip tukas aldiniz sizi cok sevenler de egeenleri satip tukas almis olamaz mi?Egeen icin artik gitmez karar sizin demek gibi anladim ben!Tukasa gelince hasan mesenin operasyon yaptigi zaman Ben de kagittaydim o yuzden tukastan korkarim.Size ve tukasa bol kazanclar!Allah gönlünüze gore versin.Egeene asik olmadik sadece bir hirsiz tuttuk biz onu birakiyoruz o bizi birakmiyor!

Sayın Filozof;sanırım yazılarımı dikkatli okumadınız..

—Ağustos 2019 da detaylı yazarak bilsnço ve sektörün geleceğiyle ilgili paylaşım yaptım ve ben dahil hepimiz karar vermeliyiz demiştim.

—Bu yazımdan birkaç hafta sonra da sattığımı ifade ederek beni takip eden arkadaşları uzun bir değerlendirmeyle bilgilendirdim..

—Hangi hisseye yatırım yapacağımı ya da yaptığımı söylemedim..

—Hektaş hissesine yatırım yaptım ve 2,5 yıl sonunda bu yıl haziran ayı başında sattım.

—Sadece bilginiz olsun diye yazıyorum;1,5 maliyetle aldığım hisseyi 24,14 ortalamayla sattım.

—Arkasından hemen Tukaş aldım(15 gün boyunca çok detaylı araştırdım) ve 5,6 liradan aldığım Tukaş şu an 14,10..

Fiyat bilgilerini yazdığım için tüm arkadaşlarımdan özür dilerim..Sayın Filozof;hepimiz çoluk çocuğumuzun rızkı için yatırım yapıyoruz..Tek amacım da yatırım yapan arkadaşlara küçücük de olsa katkı sağlayabilmek..Daha doğrusu sağlayabilmekti..Siz dahil olmak üzere tüm arkadaşlar değerlidir benim için,Hepiniz iyi bakın kendinize..Saygılarımla..

2. Şirketimizin, parça üretiminden mühendislik ve yüksek Know-How gerektiren ürünlere geçişe ilişkin Ar-Ge çalışmaları kapsamında, Grup Şirketimiz Parsan ile birlikte başlattığı Arka Aks Kovanı projesinde numune üretimi öncesi önemli aşamalar tamamlanmıştır. Projenin test ve buna paralel pazarlama faaliyetleri devam etmekte olup, tamamlandıkça sayın yatırımcılarımızın bilgisine sunulacaktır.

Saygılarımızla. Parsan da bizim iş koluna giriş yapmış. Anlamadım

3. Böyle giderse dede piyasayı kaybedecek peşinden de bizleri goturecekkk yokmu mu yanında akıl danesi şöyle temettucu bedelsizci
    PARAN VARSA EKLE, PARAN YOKSA BEKLE.
    *yatırım tavsiyesi değildir.

4. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...or-581285h.htm

Borsaya manipülasyon düzenlemesi geliyor. Reuters yine içerden aldığı bilgiyi açıkladı
    İngiliz haber ajansı Reuters'ın üst düzey yetkililerden aldığı bilgiye göre, manipülasyon iddialarıyla gündeme gelen borsaya yeni düzenleme geliyor...
    Haber Giriş: 23 Eylül 2022 Cuma - 20:52

5. Cuma günü yaptığım trade ile 21 TL kardayım. 1 lotluk bir trade Burda sabırsız ve isyan eden arkadaşları gördükçe daha çok almam gerektiğini anlyorum ama nakit olmadığı için alamıyorumda yaptığım sadece portföyün % 60-65 i EGEEN iken % 100 yapmak oldu. Hem temettü dağıt hem yatırım yap hem hisse değerin son bir yılda %100 den fazla artsın genede kendini beğendireme. Hemde ralliye eşlik etmedi gereken yükselmeyi yapmadı dediğimiz bir dönemde. Peki arkadaşlar ne istiyorsunuz. Hisse bir hafta 5000 gelsin satalım kaçalım kurtulalım hayalindesiniz. Kusura bakmayın yok öyle bir dünya. Hepinize bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Kokareç Yazıyı Oku
    Cuma günü yaptığım trade ile 21 TL kardayım. 1 lotluk bir trade Burda sabırsız ve isyan eden arkadaşları gördükçe daha çok almam gerektiğini anlyorum ama nakit olmadığı için alamıyorumda yaptığım sadece portföyün % 60-65 i EGEEN iken % 100 yapmak oldu. Hem temettü dağıt hem yatırım yap hem hisse değerin son bir yılda %100 den fazla artsın genede kendini beğendireme. Hemde ralliye eşlik etmedi gereken yükselmeyi yapmadı dediğimiz bir dönemde. Peki arkadaşlar ne istiyorsunuz. Hisse bir hafta 5000 gelsin satalım kaçalım kurtulalım hayalindesiniz. Kusura bakmayın yok öyle bir dünya. Hepinize bol kazançlar.
    Anadolu isuzunun yatırımcısı inip kaçtı mı hissemiz kötü demiyoruz değerinde değil diyoruz. Akıl ve zeka gibi ince çizgi ayrıca Anadolu isuzu gibi değilde sağlıklı bir şekilde gitsin asla ve asla şirket kötü değil diyoruz şu aralar pek moda aynı gemideyiz muhabbeti 1,5 yıldır kuru yük gemisinde olmaktan bıktık civatadan boktan demiyorum gübreden şirketler bile adeta uctu. saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    17,977
     Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Sayın Filozof;sanırım yazılarımı dikkatli okumadınız..

—Ağustos 2019 da detaylı yazarak bilsnço ve sektörün geleceğiyle ilgili paylaşım yaptım ve ben dahil hepimiz karar vermeliyiz demiştim.

—Bu yazımdan birkaç hafta sonra da sattığımı ifade ederek beni takip eden arkadaşları uzun bir değerlendirmeyle bilgilendirdim..

—Hangi hisseye yatırım yapacağımı ya da yaptığımı söylemedim..

—Hektaş hissesine yatırım yaptım ve 2,5 yıl sonunda bu yıl haziran ayı başında sattım.

—Sadece bilginiz olsun diye yazıyorum;1,5 maliyetle aldığım hisseyi 24,14 ortalamayla sattım.

—Arkasından hemen Tukaş aldım(15 gün boyunca çok detaylı araştırdım) ve 5,6 liradan aldığım Tukaş şu an 14,10..

Fiyat bilgilerini yazdığım için tüm arkadaşlarımdan özür dilerim..Sayın Filozof;hepimiz çoluk çocuğumuzun rızkı için yatırım yapıyoruz..Tek amacım da yatırım yapan arkadaşlara küçücük de olsa katkı sağlayabilmek..Daha doğrusu sağlayabilmekti..Siz dahil olmak üzere tüm arkadaşlar değerlidir benim için,Hepiniz iyi bakın kendinize..Saygılarımla..
    Sevgili efe09 sizi seviyorum ve size saygi duyuyorum.insallah sizinle tanismak da nasip olur.Dürüstlügünüz için tesekkür ederim.
    “PARA KONUSMAZ,KÜFREDER! “
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 777/831 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •