Sayfa 1/81 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz : https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=30859

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Talking

Nerde kalmıştık....

Yeni sayfa...
    Artık bambaşka bir Adel inşallah...!

Bol kazançlar olsun..!
    2 Milyar Dolar

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Nerde kalmıştık....

Yeni sayfa...
    Artık bambaşka bir Adel inşallah...!

Bol kazançlar olsun..!
    England i neden engellediniz sosyal medyadan .
    Engelimi kaldirin 😄😄😄

Şaka bir yana 2017 den beri buralardasinz 5 sene oldu pahaliya patladi . Bedava mal sattı yine kurtariri yok luks otellerde kutlamalar ama yoneticinn ayagnda 30 liralik kes ayakkabi 20 liralik tisört . Enteresan bir firma adel

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    England i neden engellediniz sosyal medyadan .
    Engelimi kaldirin ğŸËœ„ğŸËœ„ğŸËœ„

Şaka bir yana 2017 den beri buralardasinz 5 sene oldu pahaliya patladi . Bedava mal sattı yine kurtariri yok luks otellerde kutlamalar ama yoneticinn ayagnda 30 liralik kes ayakkabi 20 liralik tisört . Enteresan bir firma adel
    Adeli alırken söylemiştim herkesin kaybedeceği büyük kaoslar içeren bir döneme giriyoruz diye.. karlısı pek yok son 5 senenin
    Asuzu da road show sonrası 20 den 100e gitti..
    Şimdi adel ile road showdalar umarız adelde biraz hareketlenir.
    Burada küfür ediliyor hakaret te bol.
    Sosyal medya da gürültü cok.. Ara sıra temizlik yapıyorum ki sosyal medyada aktif bir yer değiliz hafta gündemle ilgili üç bes sey yazarız o kadar.
    Adel ile ilgili en sonyazdığımız şey gecen haftaydı galiba
    Adel kalemcilik elektonik arge biriminin geliştirdiği
    Dünyada yılda 10 milyon adet satalabilecek minik önemsiz bir cihazı paylaştık...

Bol kazançlar..
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Adeli alırken söylemiştim herkesin kaybedeceği büyük kaoslar içeren bir döneme giriyoruz diye.. karlısı pek yok son 5 senenin
    Sosyal medya da gürültü cok.. Ara sıra temizlik yapıyorum ki sosyal medyada aktif bir yer değiliz hafta gündemle ilgili üç bes sey yazarız o kadar.
    Dünyada yılda 10 milyon adet satalabilecek minik önemsiz bir cihazı paylaştık...

Bol kazançlar..
    Sn Acemsah merhaba,
    Bende ıkı senedir Adel'deyım elimde 49000 lot var.Bu sure boyunca butun yazdıklarınızı okur ve degerlendırırım ve sizin en yakın takipcılerınızden bırıyım.Ama artık goruyorum yaptıgınız yorumlara artık ıyı yada kotu yorum yapan yok,kendı adıma uzuldum,cunku eskıden berı benım okudugum bıryerde Acemsah varsa o tahta ıyıdır,ama artık bende kabul edıyorum bu kagıttan bırsey olmaz ,yaptıgımız yatırıma yazık.

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku

Bol kazançlar..
    Fuar i yakndan takip ettm ucuz zararina mallar satildi 600 milyona yakn mal satildi . Calisanlarn dunyadan haberi yok eğ basi al maasi olmus . Engeli halletk takibe alin haftalk gundeminizi merk ediyorm diye ekledm tesekkurler

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Fuar i yakndan takip ettm ucuz zararina mallar satildi 600 milyona yakn mal satildi . Calisanlarn dunyadan haberi yok eğ basi al maasi olmus . Engeli halletk takibe alin haftalk gundeminizi merk ediyorm diye ekledm tesekkurler
    Bu mallarin parasi alindimi bilmem ama bazilari temmuz agustos teslimatli . Bu sene 2022 cirosu 800 milyon civari gelebilir . Ama birsey ifade etmiyor malesef .

8. Adelin hareketi icin yonetimde degisiklik lazim . Rus tarafi iyi olan bir ceo lazim . Bukdr ogretmen ogrencinin oldugu yerde öldü kagit .

Sayfa 1/81 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •