Sayfa 453/999 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 7991 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    önümüzdeki aylar en büyük tehlike güney sınırımız.......zira gelen haberler hiçte iyi değil......içte çok güçlü olmalıyız ki tehlikeyi rahat bertaraf edelim.....zira içteki unsurları da kışkırta bilirler.......
    tokatlı güneydoğu sınır bölgesi nasıl bu hale geldi hiç baktınmı veya araştırdınmı sen bunun pkk üzerinden bir projemi olarak görüyorsun biraz gözünüzü açın büyük resme bakın
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Cesede tekme atıyor
    Anlamsız
    Yukarı gelmeli
    cesede tekme atmıyor elinde silah yaşayan varmı diye yokluyor varsa sıkıcak diye ben yorumladım bakalım seans sonu kim kime sıkırsa
    FORMASYON AVCISI -53

3. hacim aşağıda kaldı doldur boşalt yaparak hacimi yukarı alıyor yön yine 16.30 dan sonra belli olur bana göre
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    tokatlı güneydoğu sınır bölgesi nasıl bu hale geldi hiç baktınmı veya araştırdınmı sen bunun pkk üzerinden bir projemi olarak görüyorsun biraz gözünüzü açın büyük resme bakın
    büyük resimde israil var.....senle ben aynı şeyi mi gördük acaba
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

11942.................şort açtım..

6. Bloomberg'e bilgi veren kaynaklara göre Türkiye, yasadışı para akışını engellemeye yönelik hamlelerinin ardından FATF'in "gri listesinden" çıkmaya çok yakın- Bloomberg News/Yılmaz

bu haberle zıplatıyorlar
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    büyük resimde israil var.....senle ben aynı şeyi mi gördük acaba
    Ortadoğuda her taşın altından ABD çıkar .
    içerde karışıklık çıkaracaksa taşeron tutar terörist grupları kullanır.
    menfaati büyükse ülkeleri kullanır .İsrail şuanda kullanılan ukrayna şuanda kullanılan yer altın zenginlikleri için yeni sınırlar çiziliyor.
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bloomberg'e bilgi veren kaynaklara göre Türkiye, yasadışı para akışını engellemeye yönelik hamlelerinin ardından FATF'in "gri listesinden" çıkmaya çok yakın- Bloomberg News/Yılmaz

bu haberle zıplatıyorlar
    Şimdi aracı kurumumla konuştıum bu haber düşmesiyle ilgili hareketlendi dedi borsanın....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 453/999 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •