Sayfa 104/105 İlkİlk ... 45494102103104105 SonSon
Arama sonucu : 833 madde; 825 - 832 arası.

Konu: goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    İngiltere mahkemeleri goldaş ile ilgili olumlu karar vermesine rağmen tarafsız bir mali denetimci halen 2008 yılından bu güne olan goldaşın zarar ziyan tesbitini bir türlü açıklayamadı...Ne araştırma imiş bu arkadaşlar...
    Öz kaynakları iflasına sebeb olan mali büyüklüğü çok rahat tolere edecek şirket iğdiş edildi. Olan küçük yatırımcıya oldu. Yazıktır gerçekten. Ne diyelim Allah a havale ediyorum. Emeğimizi çalanları ve buna göz yumanları.

2. Olabilir

Alıntı Originally Posted by RamunRa Yazıyı Oku
    Recep Tayyip Erdoğan ın kankaları bunlar. Yalınkaya kardeşler. Rica edin TAHTA YÜZDE 99 açılır

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kankalari olsa acılirdı zaten.

Göreve yeni başlamıştım.Bir arkadaşım medya holding hissesi al demişti.Aldım.. 3 ay sonra tahtası kapandı,gitti param ve emeklerim..kaç yıl oldu hatırlamıyorum.Kime ne diyelim.Haram olsun..YTD

Tetikciyi korona yedi anlasilan. Gecmis olsun.

Kardesim bunlarin mahkemesi vardi. SPK'nin actigi dava. Ona ne oldu, neler oluyor. Kimse bilmiyor mu?

6. Provokator ********
     Alıntı Originally Posted by RamunRa Yazıyı Oku
    Recep Tayyip Erdoğan ın kankaları bunlar. Yalınkaya kardeşler. Rica edin TAHTA YÜZDE 99 açılır

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tüm GOLDAS mağdurlarının Ramazan Bayramını en içten dileklerim ile kutlar sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim, en kısa zamanda umutlarımızın gerçekleşmesi dileklerimle....

8. Cimer den SPK ya istediğiniz soruyu sormak gerekir...

Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Tüm GOLDAS mağdurlarının Ramazan Bayramını en içten dileklerim ile kutlar sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim, en kısa zamanda umutlarımızın gerçekleşmesi dileklerimle....
    SPK nın tahtası kapalı şirketler bölümü vs.. başlık ile istediğiniz bilgileri talep ediniz ve burada paylaşınız... çok işinize yarar...
    YTD

Sayfa 104/105 İlkİlk ... 45494102103104105 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •