Sayfa 319/319 İlkİlk ... 219269309317318319
Arama sonucu : 2552 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    2 yıldır bir yerden dönecek hayali kuruyoruz bawer hocam ama dönmedi bir türlü
    Haklısınız hocam, tahtaya hiç yardımcı olmuyorlar tam aksine arada bir mal satıyorlar, 1-2 kap atsalar, 1-2 iyi bilanço gelse yeterli ama nerdeee.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Karel'e yatırımcıların gelecek bekldmtileri sebebi ile verdikleri avans tükendi.Şimdi dachii"yi halka açma ve bedelli sermaye arttırımı opsiyonlanlar kaldi k/y sağabilecekleri.Togg bagaj kapağı çipinden daha iyisini ortaya koymaları gerek.

3. karelin bu performasından sonra daiicihi ye biraz zor yatırımcı bulurlar arz da doğan 2 senedir karel de yaşattıklarından sonra

4.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    karelin bu performasından sonra daiicihi ye biraz zor yatırımcı bulurlar arz da doğan 2 senedir karel de yaşattıklarından sonra
    Son zamanlarda ne mktan şirketleri arz ettiler ve hepsine kat be kat talep geldi, Daiichi'yi şimdi değil de biraz daha parlaklaştırdıktan sonra iyi paraya sokarlar borsaya, sektörü iyidir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Şuan yatırımcıyı titretecek haber verme zamanı varsa....Müthiş ivmelenir hisse....Yatırımcı çıkış yaptı kaç gündür hisselerden borsadan ekstra ayrışacak hisse arıyor....

6.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    karelin bu performasından sonra daiicihi ye biraz zor yatırımcı bulurlar arz da doğan 2 senedir karel de yaşattıklarından sonra
    Ben nokia işbirliği ve 5G ile ilgili gelişmelerin hisseye farklılık katacağını düşünüyorum daichi vs. boş...

7.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    Ben nokia işbirliği ve 5G ile ilgili gelişmelerin hisseye farklılık katacağını düşünüyorum daichi vs. boş...
    Türkcell anlaşması gibi haberi hiç ederler ortak Nasıl ki Togg bagaj kapağı çipini sanki uzay mekiği üretiyormuş gibi lanse ettilerse onuda hiç ederler örnekleri var

8. hadi bir haftadır xblsm endeksi düşüyordu karelde onlara ayak uydurdu düştü bugun endeksteki kağıtların bir çoğu tavan tavan olamayanlarda %5 civarlarında xblsm bulunan 33 senetteki 5 kağıt eksi biride karel şeref yoksunu bunlar

Sayfa 319/319 İlkİlk ... 219269309317318319

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •