Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
Bak hocam, o günleri de şimdiyi de iyi takip ediyorum. Sadece yaygara yapmayı sevmiyorum. Mesleğim gereği arşive ilgim vardır. O yüzden bana kendinizi anlatmamıza gerek yok.

Lakin şöyle bir durum var ki yüzleşmeniz lazım. Burada o kadar çok ahkam kesiyorsunuz ki size özelden elimdeki BSÖKEleri nereden satayım diye sordum. Bana cevabınız "benim elimde BATICİM var ve bu tip soruları yanıtlamam" oldu. Ben de prensiplerinize saygılayım dedim.

Elinizdeki hissenin değerlenmesini canıgönülden isterim. Zira komşuda olandan zarar gelmeze inanan birisiyim. Ama sizin elinizde olmamasına rağmen mütemadiyen bu sayfaya gelip BSOKE'yi olumsuzlayıp bizim gibi KYleri redirgin etmeniz bana hiç sağlıklı gelmiyor.

Daha da ilginci, siz ne zaman bunu yapsanız arkanızdan mutlaka bir kişi daha sizi takip ediyor...

Bu durumdan siz keyif alabilirsiniz ama şahsen ben almıyorum. Naçizane tavsiyem elinizdeki seneti yüksetmeyenlerle ait oldukları forumda cebelleşin. Çünkü burada yaptığınız bizi uyarmak değil tam tersi rahatsız etmek.

Bırakın batacaksak batalım. Ama tacizi kesin artık.

Siz dahil herkese bol kazançlar diliyorum.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.