Sayfa 156/788 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. umarım bir yakın zamanda yönetime kayyum gelir de şu gözü doymayanlardan herkes kurtulmuş olur.

Şirket yönetiminin şimdiye kadarki itibarlarına (!) uygun şekilde davranarak SPK'nın kestiği cezanın 1000 katını kendi lehlerine olarak bilançoda genel yönetim veya pazarlama giderleri kaleminden tahsil etmelerini bekliyoruz!!! Hadi yiğitlerim yapabilirsiniz, bir kalem oynatmaya bakar!!!
    --- Halka arzdan beri hisseleriniz sürekli yükseliyor ve yeni yeni rekorlar kırıyor.
    --- Verdiğiniz temettülerle yatırımcılarınız ihya oldu.
    --- Şirket çalışanlarına her yıl % 300'lere varan maaş zamları yapıyorsunuz.
    --- Eeeee kendinize de zam yapma hakkınızdır. SPK da kimmiş. Yönetim kurulu başkanı ve üyelerine her yıl 5'er milyon da huzur hakkı verilmeli. Helal hoş olsun!!! Afiyetle yiyin!!!

Şunu çok iyi biliyorum ki sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan bu tip şirket ve insanlara rağmen başta ve umarım hepsinin hakkından gelecek.
    Son düzenleme : endülüs; 16-10-2017 saat: 13:42.

İTTFH aylık takas

4.  Alıntı Originally Posted by endülüs Yazıyı Oku
    Şirket yönetiminin şimdiye kadarki itibarlarına (!) uygun şekilde davranarak SPK'nın kestiği cezanın 1000 katını kendi lehlerine olarak bilançoda genel yönetim veya pazarlama giderleri kaleminden tahsil etmelerini bekliyoruz!!! Hadi yiğitlerim yapabilirsiniz, bir kalem oynatmaya bakar!!!
    --- Halka arzdan beri hisseleriniz sürekli yükseliyor ve yeni yeni rekorlar kırıyor.
    --- Verdiğiniz temettülerle yatırımcılarınız ihya oldu.
    --- Şirket çalışanlarına her yıl % 300'lere varan maaş zamları yapıyorsunuz.
    --- Eeeee kendinize de zam yapma hakkınızdır. SPK da kimmiş. Yönetim kurulu başkanı ve üyelerine her yıl 5'er milyon da huzur hakkı verilmeli. Helal hoş olsun!!! Afiyetle yiyin!!!

Şunu çok iyi biliyorum ki sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan bu tip şirket ve insanlara rağmen başta ve umarım hepsinin hakkından gelecek.
    Kardeşim bunların başlığı Haramzade. Bu tip firmalar imkb de hep vurgun yapıp kaçan şirket olmuşlardır. Burada yatırımcı sıkıntıları yüksek olduğu İçin kısa vadeli giriyorum. Ancak uzun vadede yeşil sermayeli şirketler yatırımcısına Karagün yaşatmıştır. Trene bindim ama bunların attıracağınıza vadeli Zafer çığlıklarına kanmayalım. Minareyi kılıfına uyduruyorlar her seferinde.

5. Bi susmadınız be hep vıdı vıdı direği diktiler flama yapıyor görmüyor musunuz

6. Gölgeler uzadığında güneş batıyor demektir.

7. Arkadaşlar o hedeflerin hepsi bir bir gerçekleşecek bizim yapmamız gereken saf ayaklarına yatıp sadece seyretmek

8. ya hocam niye kimsenin yazmaması gerektiğini düşünüyorsun? adamın tavan yapası varsa buraya baktıktan sonra vaz mı geçecek? totem mi yapıyoruz? bırakın şu milletin yazdıklarına müdahale etmeyi. isteyen istediğini yazar.

Sayfa 156/788 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •