Sayfa 961/1006 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Vob 24

1. Akşama doğru dolar tl geri çekilme yapacak beklentisi ile endeks long oldum . Şahsi düşüncem 3.69 dan kabaca seans açıkken 3.74 lere çıkan dolar tl kuruyla borsa gerçekten çok iyi dayandı . 2 gündür sıkı takip ediyorum zorla verişme oluyor eğerki dolar tl yarın sabaha kadar bir çekilme yaparsa beklentim bu yönde sert alım gelir benden demesi ytd

2. Terse gelmemek adına dikkatli olunmasını tavsiye ediyorum . Ve kendi hislerimle alacak diyorum aylardır short koşturan biri olarak ytd

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by surcontre Yazıyı Oku
    Milletin ağzı torba değil, büzemezsin. Herkes konuşur, dedikodu da yapar.
    Sorun, böyle haberlerin ortalıkta dolaşıp piyasanı etkileyecek bir ortamın oluşmasında.
    Sende sorun, zayıf düşmüş ülken.
    Yok fetö kabahatli, yok chp kabahatli, yok dış güçler kabahatli...
    İktidarda hiç kabahat yok!
    Adalet Bakanlığı'nın ABD'ye gidecek heyetine vize verilmedi diye haber var mı, var. Bunu yalanlayan bir Adalet Bakanlığı var mı, var. Yalan haberse dava açın, hodri meydan diyorum. Yok eğer gerçekten vize verilmediyse, Ana Muhalefet yerden yere vursun, yalancı Adalet Bakanlığı desin diyorum.

Dava açılırsa bu faşist bir hareket olmaz, Batı'da örnekleri var.

Ekonomi iyi asla demedim, isteyen de istediğini konuşur ekonomi konusunda, zira yerden yere vurulacak o kadar çok şey var ki, enflasyon, faiz, dolar, dış açık, işsizlik, neresinden tutsan elinde kalıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Rica ederim, elbette ne demek. Hiçbir özrü geri çevirmem. Yanlış anlaşılma olmuş, konu kapanmıştır benim için.
    Ben yargı mercii gibi yargılayarak "trol olduğunuza ilişkin bir düşüncem yok" diye yazmak durumunda kaldığım için rahatsız oldum.
    Yoksa size zaten trol imasında bulunmadım. Bu konuda sizin hassasiyet duymanızı ötürü özür dilemedim.(zira size bir şey söylememiştim)
    Siz sadece "ben miyim? " deyince TROLLERLE UĞRAŞIRKEN istemedende olsa sizi rahatsız ettiğimi anladım ve özür diledim.

5.  Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Adalet Bakanlığı'nın ABD'ye gidecek heyetine vize verilmedi diye haber var mı, var. Bunu yalanlayan bir Adalet Bakanlığı var mı, var. Yalan haberse dava açın, hodri meydan diyorum. Yok eğer gerçekten vize verilmediyse, Ana Muhalefet yerden yere vursun, yalancı Adalet Bakanlığı desin diyorum.

Dava açılırsa bu faşist bir hareket olmaz, Batı'da örnekleri var.

Ekonomi iyi asla demedim, isteyen de istediğini konuşur ekonomi konusunda, zira yerden yere vurulacak o kadar çok şey var ki, enflasyon, faiz, dolar, dış açık, işsizlik, neresinden tutsan elinde kalıyor.
    Haberi ilk CNNTürk verdi, üstüne ABD ile canlı bağlantı yaptı. Son günlerde ciddi biçimde manuplatif haberler geçiyor. Üstte ABD Ticaret Odası'nın CB görüşmesini linki vardı mesela, bu atmosferde önemli bir haber, ama öne çıkarılmıyor, ama eski bir haberi son dakika bantıyla saatlerce geçip, üstünede sanki büyük bir olay varmış gibi ABD'ye canlı bağlanıyorlar. Banka haberi Ciner grubunda diğer haber Doğan medyada çıktı. Sanırım CB'ndan artık eskisi kadar korkmuyorlar.

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Ben yargı mercii gibi yargılayarak "trol olduğunuza ilişkin bir düşüncem yok" diye yazmak durumunda kaldığım için rahatsız oldum.
    Yoksa size zaten trol imasında bulunmadım. Bu konuda sizin hassasiyet duymanızı ötürü özür dilemedim.(zira size bir şey söylememiştim)
    Siz sadece "ben miyim? " deyince TROLLERLE UĞRAŞIRKEN istemedende olsa sizi rahatsız ettiğimi anladım ve özür diledim.
    Tamam zaten beni kastetmediyseniz, özürlük bir durum yok. Alınganlığıma verin.

7. Sn. Pakbaris size hitaben yazdığımı düşündüyseniz yanılmışsınız.
    Ortam bulanık olunca manipülasyonlara açık oluruz.
    Uluslararası büyük parayla işlem yapan manipülatörler var.
    Bu tarz haberleri daha duyarız.
    Ülkede olan bitenden hükümet sorumludur.

8. Yarına %20 endeks long, % dolar short kaldım..
    Aklım sıra Adalet Bakanlığı heyetine vize verilmemesi zaten fiyatlandı. Endeks de iki gün dayanarak tepki verecek diye düşündüydüm. 😆

Sayfa 961/1006 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •