Sayfa 195/464 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

mudanyali Guest
    Panda bedava millete hisse sattirmaz kani bozuk

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2 tl geçerse ciddi bir miktar daha alış yapmayı planlıyorum,bu ak alımları boş değil...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

ak 2 gündür alıcılı ama neden yukselmıyor???pasiften mi alıyor yoksa?bize aktif adam lazım...

Pasif alış nedir arkadaşlar, cahilliğimi mazur görün

Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Pasif alış nedir arkadaşlar, cahilliğimi mazur görün
    pasf alış alış kademelerine girilen ve aktiften satışlar o kademeye geldiğinde gerçekleşen işlemlerdir. mesela kademe 185-186 iken sen 86dan almak yerine 85e veya daha altına alış girersen ve gerçekleşirse bu pasif alıştır...

6. Yabancı, yatirim finansman üzerinden alım yaparken satışları akbank yapıyordu.sattigi o malları yerine koyuyor olabilir.seans kapanışı bu alımların patrondan geldiğine dair kapa bir haber duserse çok olumlu olur diye dusunuyorum.

7. Alıcılar gelince tahta birden şenleniyor
    2 üstü hacim ve coşku bekliyorum...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Ak yatırımdaki muhterem 200bin mal adı bugün 1.938 ortalama ile
    Boşa aldığını sanmam...

Sayfa 195/464 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •