Sayfa 886/1200 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

arkadaşlar,

bilanço beklentileri bitti.

sene sonu bilanço beklentilerinin satın alınmasına kadar endeks açısından önümüzde sancılı bir süreç var. bakınız, ay sonundaki zarrab davası ve öngörülemeyen diğer gelişmeler.

malda kalacaklar için zig-zaglı ve gerilimli, ancak iyi traderlar için hoş olabilecek bir-iki aylık sürece giriyoruz.

her birimizin yatırım yeteneğimiz konusunda kendisini iyi tanımlaması ve doğru yatırım kararlarını vermesi dileğiyle...

Günlük grafıkte ,endeks dusmeye hazır.Hissede kalmak riskli aslında.Bende paylasayım ve hatırlatayim.
    Akıl,adama sermayedir.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Petkimin kar dehset ötesi gelmiş. 10 lira temiz diyorum orta vadede. eregli yi yakalar diyorum.

pgsusun manyak ötesi gelmiş. ama son çeyrek yine zarar marar yazar. alınmaz yani.

banvtinde dehset ötesi. ula bu tavuklar sanayi gibi çalışmış valla bu sene :D

mndrs in süper ötesi gelmiş. alış fırsatı vermeden tavan açabilir.

trkcm inda süper ötesi gelmiş rutin yüksek açar sonra düşer ama orta vade daha gidecek yolu var.

anele yine harikulade. yüzde 10-15 açar tavana doğru gider sonra testereye bağlar tahminim. 1-2 ay oyalanır.
    ustad teknik analizden, temel analize gecis evresindeymisiniz gibi bi izlenim var...

4. Sacro bey musait oldugunuzda birde erbosan yorumu yapabilirmisiniz.. biloncosu iyi gelmiş..

deva haftalık 11 kasım 2017 bir ekşin olur mu acep?
    Akıl,adama sermayedir.

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Petkimin kar dehset ötesi gelmiş. 10 lira temiz diyorum orta vadede. eregli yi yakalar diyorum.

pgsusun manyak ötesi gelmiş. ama son çeyrek yine zarar marar yazar. alınmaz yani.

banvtinde dehset ötesi. ula bu tavuklar sanayi gibi çalışmış valla bu sene :D

mndrs in süper ötesi gelmiş. alış fırsatı vermeden tavan açabilir.

trkcm inda süper ötesi gelmiş rutin yüksek açar sonra düşer ama orta vade daha gidecek yolu var.

anele yine harikulade. yüzde 10-15 açar tavana doğru gider sonra testereye bağlar tahminim. 1-2 ay oyalanır.
    Ne alınır ?

7. THYAO bilanço sonrası beni çok şaşırttı.
    Analistlerin tahminlerinin üzerinde bir kar açıklamasına rağmen bilanco öncesi çıktığı 11.50 seviyesinden 2 günde 10.00 seviyesine düşüverdi.
    Klasik olarak yapılan "beklentiler alınır...." vs,...söylemi yapılacaktır ama bana bu kadar satış yemesi çok ters geldi.
    Bilançoyu biraz okudum olumsuz pek bir şeye rastlayamadım..
    Kağıtta en fazla hisse sahibi olanlar yabancılar ve yüksek miktarlarda işlem yapıyorlar....ky'nın moralini bozup kaçırmak için yapıyor olabilirler mi......yoksa ülkenin genel durumundan tırsıp yavaş yavaş 9..8...7 seviyelerine düşürecekler mi....geçmişte yaptıkları gibi....görüşü olan var mıdır.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8. ağustos ortasında edip e çok baktım hatta burada ilgilenen varmı diyede sormuştum al sat yaptım hata etmişim. İyi gidiyor maşallahı var. Elinde olan varsa bence biraz daha getirisi olur aşırı olumsuzluklar meydana gelmezse 170 rahat. Kesinlikle ytd.

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 886/1200 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •