Sayfa 46/392 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 3135 madde; 361 - 368 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    bir önceki yorumunu tekrar okurmusun. sayın entrika bir yorum...
    Merhaba,
    Uzun bir zamandır hacimsiz olan tahta bir anda %3-5'lik dilimlerle 6,19 civarına kadar taşındı. Sonra tekrar geldiği yerin altına indi bir dip 4,51 TL seviyesi var. Takip edebildiğim kadarı ile yükselişteki hacimle düşüş orantılı değil.

Muhtemelen tahtaya giren gruplara mal taşındı.

Alış veya satış için belirlediğiniz hedefler varsa bence sorun yoktur.

Yeterince mal toplanmışsa bir bakarsınız bir anda tavan açılır ve alış fırsatı vermez. Dediğim gibi bir hedef belirleyip o doğrultuda hareket etmek gerekir.

Benim satış hedefim daha önce belirlediğim doğrultuda otomatik satış emri ile bekliyor. Bu kenar mahalle speğine verecek malım yoktur.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Yıl sonu dolar kuru yuksek kapatacağın dan büyük bir zarar açıklayacak diye bekliyorum, 4 tl altını görebilir, bu bir ihtimal tabiki, daha önce de ayni hareketi 5,20 görüp 3,80 lere kadar gelmişti.

alınırmı ben 4 üzerinde çok az alabilirim, mesela 10 bin lot alacak olsam 5 binini 4,50 den baslar 1000 ner lot halinde her 10 kademe indiğinde alırım, böylelikle 5 bin.lotu 4,50 ile 4 arası almış olurum, ortalama 4,25 olur, 4 altında yine her 10 kademe de 1000 ner lot alırım. Bu benim düşüncem,

arnavutluk santrali vardı onun durumu hakkında bilgisi olan var mi.ne durumda bu yıl bitmesi gerekiyordu, Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Yıl sonu dolar kuru yuksek kapatacağın dan büyük bir zarar açıklayacak diye bekliyorum, 4 tl altını görebilir, bu bir ihtimal tabiki, daha önce de ayni hareketi 5,20 görüp 3,80 lere kadar gelmişti.

alınırmı ben 4 üzerinde çok az alabilirim, mesela 10 bin lot alacak olsam 5 binini 4,50 den baslar 1000 ner lot halinde her 10 kademe indiğinde alırım, böylelikle 5 bin.lotu 4,50 ile 4 arası almış olurum, ortalama 4,25 olur, 4 altında yine her 10 kademe de 1000 ner lot alırım. Bu benim düşüncem,

arnavutluk santrali vardı onun durumu hakkında bilgisi olan var mi.ne durumda bu yıl bitmesi gerekiyordu, Ytd.
    Arnavutluk barajı 1 Aralık'ta devreye alındı . Konu ile ilgili KAP bildirimi yapıldı.

4. Bu o.c kahpe kagit cuma günü aldım bugün % 17 zarar bu ne arkadaş ilk defa bir kağıt böyle girdi.2 günde % 17 zarar.

5. Banada iyi girdi maliyet 6.10. Dusebilecegini ongererek almistim ama cok hizli oldu.insallah cok bekletmez.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çok fena basıyorlar
    Böle her gün
    %7 bassalar
    Cumaya 3 tl kadar geri gelir herhal
    Tahta da acımasızca bir katliam var
    Büyük beyaz katil balinalar gelmiş gibi
    Yada piranalar nehre salınmış
    Yarın 4 lere basarlarsa şaşmamak gerek

7.  Alıntı Originally Posted by Avcı72 Yazıyı Oku
    Çok fena basıyorlar
    Böle her gün
    %7 bassalar
    Cumaya 3 tl kadar geri gelir herhal
    Tahta da acımasızca bir katliam var
    Büyük beyaz katil balinalar gelmiş gibi
    Yada piranalar nehre salınmış
    Yarın 4 lere basarlarsa şaşmamak gerek
    malesef bu hisse böyle, üç yildir yaklaşık takip ederim, zaman zaman da alıp satarım, bir kaç ayda çıktığını bir haftada hemen verir, ve satım fırsatı hic vermeden düşer malesef.

8.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Yıl sonu dolar kuru yuksek kapatacağın dan büyük bir zarar açıklayacak diye bekliyorum, 4 tl altını görebilir, bu bir ihtimal tabiki, daha önce de ayni hareketi 5,20 görüp 3,80 lere kadar gelmişti.

Ortalamayı düşürmek için 4’ü bekleyelim diyorsun. 3,8 olmaz herhalde ama 4’ü gösterebilirler.Az az verip alttan alıp ortalama düşürülebilir. YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 46/392 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •