Sayfa 530/948 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ah kitapçı kardeş seni gördüğümüze sevindik...şahsen ben teknoloji özürlüsüyüm bu site geçen yıl taşındığında eski nicimi almaya çalışırken moderatörden bile yardım almama rağmen alamamıştım...sanırım deveye bile hendek atlatılabilirdi ama o uğraş ile başka bir kaç arkadaşın yardımları olmasına rağmen ben eski nicimi alamamıştım...(keko283)

sonunda ancak keko nicini alabildim...eski nicimden onu kurtarabildim...
    emaneten yazıyorum dostum , kitapçı0 kimliğimle çarşambadan sonra yazacağım inşaallah ,burada sadece zaruri şeyleri dile getiriyorum....

2.  Alıntı Originally Posted by burakcan Yazıyı Oku
    emaneten yazıyorum dostum , kitapçı0 kimliğimle çarşambadan sonra yazacağım inşaallah ,burada sadece zaruri şeyleri dile getiriyorum....
    sıkıntı yok dostum bir kitapçı gibi yaz... açıl biraz serbest ol...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Keko dost selamlar. Silver de size ortak oldum biraz Allah mahçup etmesin inş.

4. Sn.uyemız,2017 ıv.gecıcı vergı donemıne(ekım-kasım-aralık)aıt gelır ve kurum gecıcı vergı beyannamelerının verılme sürelerı 19 subat saat 24:00'e kadar uzatılmıstır. B021

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ben şuan cezaevinin penceresinden dışarıyı seyrediyor gibi hissediyorum kendimi , bakarsın gene ceza verirler

6.  Alıntı Originally Posted by burakcan Yazıyı Oku
    Ben şuan cezaevinin penceresinden dışarıyı seyrediyor gibi hissediyorum kendimi , bakarsın gene ceza verirler
    senin gibi masum birine nasıl ceza veriyorlar doğrusu şaşıyorum....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Keko dost selamlar. Silver de size ortak oldum biraz Allah mahçup etmesin inş.
    hayrını gör dostum...senin gibi değerli bir yatırımcının burayı tercih etmesi bana göre önemli bir işarettir...

dostum yanlız silver şu anda elimde yok...ama çok değer verdiğim 5-6 hisse arasındadır...o yüzden de her ne kadar elimde olmazsa da yine de yorum yapmaktan çekinmiyorum...silverline,durdo,gentaş,banvit ,uluse ,albaraka ( teknik olarak da aselsan,bir zamanlarda jantsa yı beğeniyordum ama o son günlerde iyi çıktı...artık takibimde değil ) gibi hisseleri beğeniyorum...cuma kapanışta durdo bilançoyu yollamış....çok da güzel bir bilanço göndermiş...saydığım bu hisselerden de çok umutluyum...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    senin gibi masum birine nasıl ceza veriyorlar doğrusu şaşıyorum....
    ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????*

Sayfa 530/948 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •