Sayfa 203/548 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Derdi başka bunların hala mal toplamaya calışıyor defter degeri halka acıklıgı düşünüldüğünde normal şartlarda en iyi bunun gitmesi lazım ama götüreceklerin elinde yeterli lot olunca

2. Bu durumu çok doğal karşılıyorum çünkü Dgzte, Dohol ve Hurgz gibi değil çünkü piyasadaki lot sayısı az sadece %7'si borsada işlem görüyor. Bu yüzden bu tür tavan bozma hareketleri bana normal geliyor...ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Bu durumu çok doğal karşılıyorum çünkü Dgzte, Dohol ve Hurgz gibi değil çünkü piyasadaki lot sayısı az sadece %7'si borsada işlem görüyor. Bu yüzden bu tür tavan bozma hareketleri bana normal geliyor...ytd..
    Tam tersi olması gerekmez mi.
    Bunun daha rahat kapatması gerek...zaten hisseyi 4.80 lere çıkarıp basanlar satışı önceden biliyordu...
    Çok fazla malın dışarda olma ihtimalide yok bence ongun oncesine kadar neredeyse sifirlamislardi bu oranı..hayırlısı diyelim i inşallah iyi bir netice çıkar..cikmazsada herkes sonuçlarına katlanacak demektir...aldiysak kendi irademizle aldık...ama ben şahsen nezaman iyibir iş yaptım dediysem tersi oldu umarım bu kez yanilirim...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tam tersi olması gerekmez mi.
    Bunun daha rahat kapatması gerek...zaten hisseyi 4.80 lere çıkarıp basanlar satışı önceden biliyordu...
    İleride belki öyle olabilir...Bilemiyorum..Çok karışık bir sürecin içindeyiz...
    Bu arada yine tavan oldu..
    Tavanı bozması nasıl sinir bozucu ise de 2 kez bozulan tavanı yine tavanlaması da o derece iyi

5. yine tavan bozdu .. yatırım tavsiyesi değildir

6. Zafer mutlu elindeki lotları satmasaydı böyle oynak olmazdı.. Yinede tavan kapatır bence

yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Zafer mutlu elindeki lotları satmasaydı böyle oynak olmazdı.. Yinede tavan kapatır bence

yatırım tavsiyesi değildir
    pasta nasıl
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. yine tavan oldu kaç lot var acaba tavanda? yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 203/548 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •