Sayfa 266/734 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. tl bazlı graflar hisse grafiğiyle ters çalışır ve çok önem veririrm yönü görmek açısından bu tl bazlıda indikatör desteğine değdi yada değmek üzere .....değdiyse..indikatör yönü yukarı çevirecek ve hisse düşüşe başlayacaktır..bu graf indikatörün ne yönde çalışabileceği ve sonuçları sonrası olacaklarını göstermek amaçlı eğitim amaçlı paylaşılmıştır..ytd.bu paylaşım istek üzerine yapılmıştır...naçizane sözüm şudur...alacağınız grafı dolar bazlı ve tl bazlı graflarına göre alım satım yapınız...
    örnek...vakko/usd....try/vakko...gibi..bu tür graflar zararınızı doğru alım satım yaparak ı sıfırlar yada doğru hamle yapmanızı sağlar...
    YAZIP ÇİZDİKLERİMİN HÜKMÜ YOKTUR-YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

2.  Alıntı Originally Posted by sıradan Yazıyı Oku

tl bazlı graflar hisse grafiğiyle ters çalışır ve çok önem veririrm yönü görmek açısından bu tl bazlıda indikatör desteğine değdi yada değmek üzere .....değdiyse..indikatör yönü yukarı çevirecek ve hisse düşüşe başlayacaktır..bu graf indikatörün ne yönde çalışabileceği ve sonuçları sonrası olacaklarını göstermek amaçlı eğitim amaçlı paylaşılmıştır..ytd.bu paylaşım istek üzerine yapılmıştır...naçizane sözüm şudur...alacağınız grafı dolar bazlı ve tl bazlı graflarına göre alım satım yapınız...
    örnek...vakko/usd....try/vakko...gibi..bu tür graflar zararınızı doğru alım satım yaparak ı sıfırlar yada doğru hamle yapmanızı sağlar...
    Hocam teşekkür ederim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sıradan Yazıyı Oku

dolar bazlı graflara çok önem veririm....grafta dolar bazlı ara trendden dönüş gelmil olabilir diyor..ytd...
    iztek üzerine paylaşılmıştır
    Teşekkürler hocam

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hisse hala yükselen kanal içerisinde hareket ediyor. Düzeltmesini seans içerisinde yapıyor. Bu arada günlük vur-kaç yapanların hisseyi frenledikleri doğru çünkü vur-kaç yapanlar ky değil by. Kanal içinde kaldığı sürece problem yok. Kısa vadede yükselmiş olmasına rağmen kademeler de dolu. Siyasi konjonktür uygun olduğu sürece yükseliş devam eder. Ayrıca Bu hız ve oranda yükselmesi de daha hayırlı olur. Ben daha önce söylediğim gibi cuma günü sonunda 6 liraya yakın bir kapanış bekliyorum.Beklentim gerçekleşmezse önümüzdeki hafta yavaş yavaş kar realizasyonları yapmayı planlıyorum. Herkese hayırlı kazançlar. ( kişisel görüş ve yorumumdur)

5. ne oluyor yaa, 4,74 nedir yaa

6. serefsizler baska diyecek bisey yok...

7. Mukoko geçmiş olsun hadi bakalım

8. Alın size satış haberi

Sayfa 266/734 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •