Sayfa 273/385 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Üstad bu işin sırrı sabirmi diyorsun. Şuan elimde bundan başka bir lanet hisse var mubalasiz hergün düşmekte. Beklemek en iyisi demi
    Ben bekle yada bekleme diyemem. Şirketin şuan için bir hikayesi var. Ve e bu sefer yanlış zamanda çıkmak istemiyorum. İnşallah beklenti gerçekleşir. Hepimiz kazanırız. Stop olmak yada devam etmek size kalmış.

2. Şirket bilanço da zarar açıklamadığı sürece umudum var.

3.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Ben bekle yada bekleme diyemem. Şirketin şuan için bir hikayesi var. Ve e bu sefer yanlış zamanda çıkmak istemiyorum. İnşallah beklenti gerçekleşir. Hepimiz kazanırız. Stop olmak yada devam etmek size kalmış.
    Sayın sortac,
    Elbette her şirketin bir hikayesi vardır. Bunun hikayesi nedir acaba? Sağlam her hikaye mi? Yoksa hikayeden mi? Bol kazançlar. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Sayın uzo benim zararı gördünüz kar almadan çıkarsam kendime küfür etmiş Sayarım
    Haklısınız da ben ne zaman disiplinimi bozdum inatlaştım kendim ettim kendim buldum miğdem bulandı umarım tali edersiniz takibimde napalım önümüze bakacağız benim zarar da yabana atılacak gibi değil

5.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Sayın sortac,
    Elbette her şirketin bir hikayesi vardır. Bunun hikayesi nedir acaba? Sağlam her hikaye mi? Yoksa hikayeden mi? Bol kazançlar. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşte borsadaki risk burda yatıyor. Bu hikayeye inananlar ve inanmayanlar piyasada yönü belirleyecek. Biz yinede hayırlısını isteyelim

6. Arkadaşlar merhaba;

Bildiğimiz gelecek haberleri şöyle bir sıralayalım ;

Şirketin havelsan ile ilgili sözleşmesi imza aşamasında,Yatırım ilişkilerinden aldığım bilgi doğrultusunda söylenen teknik şartname ve diğer detaylar şu anda değerlendiriliyor. Havelsan sonuçta devlet kurumu prosedürlerden dolayı sözleşme sürecinin uzun sürmesi bana göre normal görünüyor.Sözleşmenin imzalanmaması gibi bir ihtimal düşük görünüyor.

Diğer taraftan Botaş ihalesi ile ilgili itiraz edildi ancak bu kap ta yayınlanmadı, buradan birşey çıkar mı tartışılır.

Diğer bir konu Afganistan projesi ile ilgili ihale kazanılsa da henüz Cumhurbaşkanı onaylı resmi açıklama yapılmadı. Bu açıklama yapılınca da hissenin ivme kazanacağını düşünüyorum.(Oldukça büyük bir iş)

Geri alım ile ilgili de illa her şeyin resmi olması gerekmiyor. Merrily sürekli alıyor neden acaba ? Bıyıklı yabancı olabilir mi ?

En son şeker fabrikası ihalesini alması da devlet tarafında da bir sorunun olmadığının bir göstergesi değil midir.

Savunma sanayinde faaliyet gösterecek ve daha yolun başında, bir iki ihale kazanılsın belki de bu fiyatlar hayal olacak.

Benim de maliyet maalesef 5 küsürlerde ve olumsuz hiç birşey göremiyorum. O yüzden stop olmadım, olamadım elim gitmiyor.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Epey zarar da olduğum için duygusal davranmış olabilirim.

7. Bu sene taşeronların kadroya geçmesi nedeniyle şirketin devletten alacağı 6_7 milyon arası tazminat var. Buda bir diğer artı.

8. Tabi elimizde kağıt olduğu için biz hep olumlu bakıyor yada olumlu yorumluyoruz. Olumsuzluklardan da bahsetmek lazım.

Sayfa 273/385 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •