Sayfa 405/983 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. [QUOTE=funnyman;1988343]Bu hisse düşecek demek için ya geri zekalı ya da kasıtlı bir düşünce sahibi olmak gerekli. P.tesi düşecek ya da yükselecek diyemem ama teknik görünüm iyi. Düşüş için nedenler daha az. Neden mi? Kısa vadeli düşeni kırmış. 2 gün üst üste yükselişle kapatmış. 6 günlük MA 14 günlük MA' yı yukarı doğru kesmiş. MACD pozitif bölgede alış pozisyonunu koruyor. Son 2 günde para girişi artmış. Elliot açısından bakarsak, 1. dalga ve düzeltmesi 2. dalga tamamlanmış 3. dalgaya devam ihtimali yüksek (Ki öyleyse 1. dalganın üstüne hareket edecektir). Neymiş 1,46 ya satılmış. Gören de diyecek ki hisse fiyatı 3 TL. Güçlü trende girmek üzere olduğunu düşünüyorum. Karar sizin.

Ek 18082

Bakın 2017 deki hareketle benzerlik var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by kintos Yazıyı Oku
    Şimdi dohol de rahatladı hürriyette rahatladı doğan gazetede rahatladı, bir ihtimalde kottan çıkarırlar en son hürriyeti olur biter.
    sorun şu kottan çıkarmı çıkmazmı 18 yıldır borsaya bakarım borsacı lar için hürriyet kagıttı bu malum sebeplerden dolayı gitti şimdi gelmek üzere gelirmi gelmezmı bu bir hafta içinde belli olacak kendi düşüncem kimse çagrıya hüriyeti vermiyecek yönunde bu benim düşüncem onun için rahatım borsa büyük bir oyun alamı ve oyuncakla oynanır hürriyet güzelbir oyuncak güzel parlatılırsa görecegiz

3. Demirören grubu herşeyi düşünmüştür gelecek planlarını yapmışlardır alırken hürriyeti ve diğerlerini ticaret adamı bunlar, hesap kitap yapmadan bu işe girmezler, bundan sonra bi cok ihtimal var belki ihale alıcaklar fazla fazla, bi yenilik içine girerler dünya da ya da arap piyasası vs. , belki araplara satarlar ilerde , kottan çıkarabilirler ama böyle aynı kalmaz artık, birde bedelli falan açıklarlarsa eger ki bundan sonra kottan çıkarsınlar daha iyi.

4. screenshot_20180408_222709.jpg

Aylık grafik analizine baktığımızda, Cuma akşamı karanlık odadan çıkan 1,51' in anlamı daha net gözüküyor. Uzun vadeli düşüş trendinin üstünde kapatmış ağalar. Ayrıca işlem hacmine bakarsak Hürriyet gazetesinin en yüksek fiyata ulaştığı tarihler dahil eşi benzeri yok. Bir Romen atasözü der ki; "Köpekler istedi diye atlar ölmez"

5. Umudumuz Hurgz yüksel yüksel herkesin yüzünü güldür. Bazıların sesini kes. Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    " Cümbür Cemaat dgzte alın ben de orda pozisyon aldım sığ tahta zaten yükselsin kar edeyim " cümlesini kurun kurtulun. Bu kadar yazıp işkence etmeyin kendinize

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alın satın demenin suç olduğunu kimese takmıyor anlaşılan, adam dgzte alın yüksekecek diyor, kendisinin önceden pozisyon aldığının da belirtiyor.
    “Yönetimin dikkatine sunulur”

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 405/983 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •