Sayfa 31/230 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1840 madde; 241 - 248 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Sn .Devir ,

Öncelikle değerli paylaşımlarınız için teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.
    Ekli aylık dolar endeksi grafiklerinde belirtmeye çalıştığım üzere , 92 civarındaki ortalamaları deneyip tekrar kuvvetlenmek için daha önce geçtiği düşün kanal çizgisine doğru sonbahara kadar süzülerek ikili dip yapıp , 2020 mayıs/haziran aylarına kadar 21 aylık bir yükseliş trendi ile 110 'lar civarını denemesini (eğer gerçekleşirse ) nasıl yorumlarsınız?
    Boool kazançlar
    Hak geldi batıl zail oldu

2. Hak geldi batıl zail oldu

3. Hak geldi batıl zail oldu

survival Guest
    DEVİR hocamı alırken dinledik ama satarken dinlemedik. Tencerenin doğurduğuna inandık ama öldüğüne inanmadık zarar kol gibi oldu. Daha doğrusu koca koca karlar eridi gitti. İnsan ha döndü ha dönecek diye diye eritiyor birikimleri. Piyasaya girmek kadar, doğru yerde çıkmasını bilmek lazım. NE kadar tecrübeli olsanız da, sağlam teknik analiz bilgisi ve inancı olmadan kazanmak cidden imkansız.. DEVİR hocamiza bir defa daha teşekkürler ve tebrikler. 115 son durak anonsunu tam zamanında yapmisti. Bugun 106'lardayiz. Coktan cikmis olmak lazımdı. Durum fena

5. sizce mayıs haziran hedefleri nereler olmalı?
    ben tekrar Grafik upload etmek yerine buradan bakarsanız:
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21580
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...09#post2070309

peki sizce seçim sonucu şimdiden belli ise daha önce yazdıklarım gibi önce bir iyi hava ESTİRMEZLER Mİ 89000lere düşmüş endeks tekrar 3ay bilemedik 5 ay 110000 denemez mi ve bunu satış amaçlı kullanmazlar mı
    DOLAR ise aynı anlattığım gibi 3,80 civarının ALTI imkansız diyorum hadi bilemedik 3,70 olsun terse dönüp grafiklerimdeki gibi 7 TL ye fırlamaz mı?
    bu fiyatlar inandırıcı gelmiyorsa Grafiklerim kanıtımdır.olmadı hiç biri inandırıcı gelmediyse 4 tane topik sayfamdaki 2017 nisandan günümüze yaptığım hangi yorum TAHMİN tutmadı SORARIM?
    1 ay gecikmelide olsa tuttu hepsi.

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    DEVİR hocamı alırken dinledik ama satarken dinlemedik. Tencerenin doğurduğuna inandık ama öldüğüne inanmadık zarar kol gibi oldu. Daha doğrusu koca koca karlar eridi gitti. İnsan ha döndü ha dönecek diye diye eritiyor birikimleri. Piyasaya girmek kadar, doğru yerde çıkmasını bilmek lazım. NE kadar tecrübeli olsanız da, sağlam teknik analiz bilgisi ve inancı olmadan kazanmak cidden imkansız.. DEVİR hocamiza bir defa daha teşekkürler ve tebrikler. 115 son durak anonsunu tam zamanında yapmisti. Bugun 106'lardayiz. Coktan cikmis olmak lazımdı. Durum fena
    Dalga teorisinin gücü bu olmalı. Alırken uyduk, satarken de uyaydık ihya olmuştuk.. şu aralar yandım bittim, 99, 95 hatta daha altı da konuşulmaya başlandı. DEVİR hocam anonsu erkenden mi yapacaksınız yine dönüş noktasında, heyecanla bekliyoruz yorumlarınızı

7. nacizane çalışmam...endeks teknik hedefi 86-87 bin görünüyor benim penceremden.

8. 101500. Sözünü ettiğim ara dibe yakınız. %25 kaşıntı giderici banka aldım eczaneden
    --

Sayfa 31/230 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •