Sayfa 84/818 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 665 - 672 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Sayın Gudwane rüçhanda ki senedlerin kullanımında belli bir tarih var mıdır ? Ordada senetler nasıl işlem görür , fikriniz var mı ? teşekkürler. Muhatap kimdir ? yani bir piyasa gibi midir ? Diyelim bedelli tarihinde paramız yok , sonradan oldu bunlar tekrar hisseye çevrilebilyor mu ?
    Rüçhan tahtası sanırım 2 hafta 10 iş günü açık kalıyor..
    O süre zarfında bir fiyatı oluyor hali ile..

Düşer çıkar bilemem o fiyatı..
    Orada satabilirsiniz..
    Rüçhan tahtası kapandığında rüçhan başına 1 tl yatırmadı iseniz rüçhanlarınız gidiyor diye biliyorum

Yani o süre içinde ya para yatırıp hisseye çevireceksiniz
    Yada satıp elinizde kalan hisseler ile devam edeceksiniz..

2. Bedello Tarih bilgisi göremedim ben de. Hatırladığım kadariyla önce SPK tarafından onaylanması gerekiyor. Sonrasinda bir ay sonrasına gün veriliyor. 10is günü de Rüçhan süresi dersek nakit aktarımı yapmak için yaklaşık iki ay suremiz var sanırım. Ytd.

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Rüçhan tahtası sanırım 2 hafta 10 iş günü açık kalıyor..
    O süre zarfında bir fiyatı oluyor hali ile..

Düşer çıkar bilemem o fiyatı..
    Orada satabilirsiniz..
    Rüçhan tahtası kapandığında rüçhan başına 1 tl yatırmadı iseniz rüçhanlarınız gidiyor diye biliyorum

Yani o süre içinde ya para yatırıp hisseye çevireceksiniz
    Yada satıp elinizde kalan hisseler ile devam edeceksiniz..
    Doğru aynen böyle

4. yani kısacası 1000 lot varsa elinde 1000 tl olmalı .

5. Yada söylemi olacak 1000 lot 4.16 dersek 1000 tl yatırdıgımızda 2000 lot 4.20 mi olacak dersek ever şu anki durunmdan hisse fiyatı geri gelirse bölündügünde hisse ye girmek daha mantıklı yeni girmek isteyenler olursa.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
    Yapı Kredi Bankası sermayesini TL 4.347mn’dan TL 4.1 milyar bedelli arttırarak TL 8.447mn’a çıkarmaya karar verdi
    Yapı Kredi Bankası sermayesini TL 4.347mn’dan TL 4.1 milyar bedelli arttırarak TL 8.447mn’a çıkarmaya karar verdi. Toplam 1TL nominal değerli bir lot için 1 TL nominal değer üzerinden gerçekleştirilecek sermaye artırımıyla banka serrmaye oranlarının düzeltilmesi, verimliliğin artırılması ve özellikle kobi segmentinde büyüme stratejisi amacıyla kullanacak. Banka ayrıca US$ 500mn değerinde sermaye benzeri krediyi de alacağını duyurdu. Böylece banka bu iki işlem sonunda US$1.5 milyarlık bir kaynağa kavuşmuş olacak. Bedelli sermaye artırım haberi kısa vadede hisseyi baskılasa da orta ve uzun vade için iyi olduğunu düşünüyoruz.

Isyatirim
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. 1.2 - 1.3 Milyar arası kar açıklamazsan gözüme gözükme ykbnk.

8. yukselir insallah

Sayfa 84/818 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •