Sayfa 291/385 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by uzo Yazıyı Oku
    Aga adam haber gönderiyor 6 milyon lotu 5.15 fiyattan sattım (toptan piyasada)tahta fiyatı 3.50 den 2.76 kadar paraşüt sattığı kim belli değil ama gelen parayı nasıl kullanacaklarını yazmışlar bu tahta bu kadar iyi haber üstüne bu fiyatta olmasının sebebi bence iskontolu alınan malı tahtaya dağıtılması
    Arkadaşlar satılan 6 milyon lot çok önceleri yapıldı yeni yapılan birşey değil. Zaten fiyat o zaman 5 kusurdu ve o satıştan sonra tahta 6 kusurları gördü. Yapılan açıklama bedelli sermaye artışından gelen paranın kullanımına ilişkin yapılan açıklama yasal bir zorunluluktur. Bazı özel durumlar 60 gün sonra herhangi bir gelişme olmadığında o özel durum hangi aşamada olduğunu bildirmek yasal zorunluluktur. Kaç gündür cevap veri em bakalım kim bu hususu belirtecek diye bekledim. Lütfen biraz araştırın

2. Ayrıca bedelli sermaye artırımı yapıldığında 6 milyon lotu kimlerin aldığı yatırımcı listesi olarak yayınlandı. Gizli saklı bişey yok. Biraz araştırın

2,83 civarından bir tepki gelmeli...En azından yataya dönmeli...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    2,83 civarından bir tepki gelmeli...En azından yataya dönmeli...
    2,82 gördü ve tepki verdi...Kağıt yukarı gidecek, ancak ortam çok bozuldu...Dün Eregli gibi bir kağıt düşerek devre kesiciye girdi...Bu bir fikir verebilir...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

5. 320-330 arası bir tepki bekliyorum ama endeks çok kötü ve muhtemelen bir dip daha geliyor. ha burada tepki ha burada tepki verir diyoruz ama mamafih tepkiyi bankalarla yapıp diğer hisselere veriyolar gazı
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2,85 üzerinde kalabilirse 2,92 ye kadar bir tepki gelebilir...

Gelecek hafta nispeten daha yatay ve sakin bir endeks, ancak sert hareketlerin yaşanabileceği bir AKGUV görebiliriz şeklinde bir not düşelim.
    Bakalım gerçekleşecek mi !...Haftalık kanımca önemli seviyeler, 2,96 ve 3,17 olacak. 3,17 üzerinde hafta sonuna girebilirse görünümde daha elle tutulur bir olumluluk olacaktır kanaatindeyim...

8. amma düşmüş ya bu kaıt bi ara galipde buna girmişti sanırım eski kağitlarına döner genelde, 3 aylık karda iyi gelmişti bu fiyatlardan izlenebilir geldi bana takibe almakta fayda var YTD

Sayfa 291/385 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •