Sayfa 84/803 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 665 - 672 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Seni dökmeden gitmez veya K.Y. çoksa gitmez olayına ben pek inanmıyorum. 80 milyon sermeyeli kağıtta bizi pek umursamazlar..Halka açıklığa şu an bakamadım ama yanlış hatırlamıyosam 16 milyon lot civarı kağıdı vardı ...Eminiş ambalaj değil sonuçta.. ki biz girdik diye illa yukarı gidecek diyede birşey yok tabi.Grafiği beğendiğim kağıda girer beklerim.Umarım ayağım uğurlu gelir.Herkese bol kazançlar.
    80 mılyonun 40 mılyonu satılamaz durumda kalan 40 mılyon hısseden 32 mılyon hısse patronda hıc hareket etmıyor senelerdır kaldı 8 mılyon bunun da yarısı yanı 4 mılyonu sabıt yatırımcıda kurumlarda dıyelım kalan 4 mılyon adet ortada donuyor hısse bıst100de algorıtmalara baglı yanı hacım otesı alıs satıslarda uyarı verır ters yapar ha mılyon mılyon alırsan o ayrı alan da olmustur en fazla alan bır haftada 2.5 mılyon alabıldı bu nednele hısse kırası pesınde kosuluyor neyse dokmeden gıtmazx tezım devam edıyor sadece sontrader veya yenı alanları degıl soyle bı burda bır aydır bayaa bekleyen kısıyı bı doker oyle gıder bu hep boyle oldu hadı ıyı geceler

2. o da gıderse gıdecegı de garantı degıl onemlı olan hep derım gıder ya da gıtmez sen naapacan nerden alcan nerden satcan karar verdınb mı onemlı olan o

3.  Alıntı Originally Posted by dacos Yazıyı Oku
    @sinterklass üstadımızdan yeşil barlı grafiğin son durumunu istesek
    mesajınızı gördüğüm için paylaşıyorum ,

% 38 zararda olan bir küçük yatırımcıyım üstad vs gibi kelimeler

ben 4,6 dan başka hisse almak için sattım o andan beri eriyorum ...

Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

4.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    80 mılyonun 40 mılyonu satılamaz durumda kalan 40 mılyon hısseden 32 mılyon hısse patronda hıc hareket etmıyor senelerdır kaldı 8 mılyon bunun da yarısı yanı 4 mılyonu sabıt yatırımcıda kurumlarda dıyelım kalan 4 mılyon adet ortada donuyor hısse bıst100de algorıtmalara baglı yanı hacım otesı alıs satıslarda uyarı verır ters yapar ha mılyon mılyon alırsan o ayrı alan da olmustur en fazla alan bır haftada 2.5 mılyon alabıldı bu nednele hısse kırası pesınde kosuluyor neyse dokmeden gıtmazx tezım devam edıyor sadece sontrader veya yenı alanları degıl soyle bı burda bır aydır bayaa bekleyen kısıyı bı doker oyle gıder bu hep boyle oldu hadı ıyı geceler
    Sayın Horoz Dökmekten, sallamaktan bir usanmadınız gitti.

Siz yinede indirin biraz aşağıya.Ben çok heyecanlanıyorum o zaman.

Bak yeni bir şey deneyeceğim.Çok seveceksin.

K-Y diye bir Şey var.Çok etkili.Onu sizde tecrübe edeceğim nasipse. .

Yine de herkese gani gani kazançlar dilerim.

5. Renk nasıl ? renk.

Şu an spektrumda kızıl ötesini geçmiş olmalı çoktan.

6. Ee.Allah büyük.İlahi bir adalet var.

Ayrıca da bu bir etme bulma dünyası.Değil mi ama ?

7. .image.jpg

.............

8. Arkadaşlar her hissenin bir zamanı var. Bunun zamanıda geldi sanırım. Biraz sabırlı olmak gerekiyor.
    Nurol parkta bir blok komple bir alıcıya satılacak. Kdv indiriminden faydalanmak isteyen bir alıcıya inşallah satarlar.
    O zaman güzel bir hareket olur....

Sayfa 84/803 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •