Sayfa 323/1024 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şimdi bile çogü rüyasında görüyor o tstili ayvalıkta bizim evin önü çocuk parkı ve yeşil alan akşam oldumu 50-60 araba giriyor çimlerin üzerine her arabadan en az 6-7 kişi çıkıyor. çimlere seriyorlar şilteleri semaver mangal çıkarıyorlar gece arabalarda ser sefiller sabah çıkıyorlar badavut şeytan sofrası cunda selfiler altınada yazıyorlar ayvalıkta geziyoruz. Ben hallerini görüyorum gece buldukları taşın arkasına işiyor sıçıyorlar. Sonrada facede ayvalıktayız diye mesaj atıyorlar. Tek dertleri250-300 tl ev parası vermemek seneyede giderler eğer buna tatil diyorlarsa yaparlar tatillerini
    Bunlar çeşme bodruma çok giremiyorlar plajlar ücretli yiyecekler pahalı park yerleri paralı çingene tatilci gidemiyor onlarda erdek akçay burhaniye ayvalık akçakoca edremite saldırıyorlar her yeri çöpe biguyorlar ağaç dipleri taş arkaları bok sidik kokuyor cami şadırvanlarında duş alıyorlar. Dün cami hocası anlattı 10 kişi toplanmıs gelmişler gece camiye girmişler kadınlar yukarı katta erkekler aşağida yatmışlar cami bile işgal altında

Keklemeye devam.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by akçakoca Yazıyı Oku
    Ülke iyi yönetilir kötü yönetilir hiçbir dönem döviz taşımam batsamda çıksamda sen gerçek ATATÜRK evladıysan kazanacağın kuruşun değil milyonların esamesi olmayacaktır ama duruma göre ATATÜRK izinde duruma göre döviz peşindeysen bilemem TÜRK lirasına hakimiyetine her zamab inanırım güvenirim ULU ÖNDER o savaşları kazanırken sırtında paltosu ceketi yoktu siz burda şimdi çıktınız hem ATA'yı koruruz hem dolarla hüpletiriz derseniz bunu yaptırmayız kusura bakmayın ya milli devlet vatandaşı olacaksın yada doların merkezi nereyse oraya koşacaksı
    Size tavsiyem Atatürk'ün adını hiç ağzınıza almayın zira hiç yakışmıyor çok iğreti duruyor.

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Şimdi ATA nın adını utanıp, sıkılmadan söyleyip kese kağıdı milliyetçiliği yapanlar, Andımız yasaklanırken , TC tabelaları indirilirken, ATAYA ve silah arkadaşlarına AYYAŞ denilirken aklınız neredeydi niye o zaman da çıkıp millikten bahsetmiyordunuz ? Tabi o zaman elin Doları cukkalanıp yandaşa betoncu ekonomisiyle beleş yaşam sağlanırken aklınıza gelmiyordu `ATA` ama döt sıkışınca şimdi `ATA` cılara ATA satıyorsunuz dimi !... Yemezler başka kapıya, beter olmadan yeter olmaz , Dolarda yükseliş kaçınılmaz.
    Konuş gözüm konuş çivi gibi çakmışsın lafı tebrik etmekte bize düşer.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    alt tarafı dollar bu dolsada olur dolmasada,kavga etmeye lüzum yok...
    mesela,
    atatürk yerinden kalksa gelse dese ki; eyy Türk gençliği
    dollarlarınızı bozdurun dese
    emin olun
    ben atatürkü cok seviyon ben atatürkcüyüm yok ben has atatürkcüyüm olur mu yaw ben hepinizden daha cok atatürkcüyüm diyen bile.yine
    bozdurmayan bozdurmaz dollarını
    rahat olun,sakin.
    ararın bak 155 i
    Ben bozdurmam Atatürkçuler biat etmez aklıyla hareket eder yatırım yapmışım neden bozdurayim?

6.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Atatürk'lü yıllar borç ödemenin sevap borç yemenin günah olduğu yıllardı.

Ve hep sevap işlendi, yani dışborç ödendi..

Hal böyle iken Atatürk nasıl olacak da "Eyy Türk gençliği, dışarı çok borç yaptık dolarlarınızı bozdurun da ödeyelim." diyecekti ki! Atatürk, Atatürk olmazdı o durumda..
    Osmanlı, Türkiye Cumhuriyeti'ne olan borçlarını ne zaman ödeyecek?

7.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Osmanlı, Türkiye Cumhuriyeti'ne olan borçlarını ne zaman ödeyecek?
    Önce Yeni Osmanlı Çerisi Olarak üç kıtada fetihleri bitirelim İmparatorluğun dönüşünü tamama erdirelim,

sonra ganimetlerden öderiz iiişallah!

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Ben bozdurmam Atatürkçuler biat etmez aklıyla hareket eder yatırım yapmışım neden bozdurayim?
    keyif ve kahya durumu ise madem, birak ataturku babam dese yine bozdurmam.
    haaa
    deseler ki,
    yassak kardeşim bu ülkede dollar alip satmak yasak.
    o zaman kurallara uyarim.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Sayfa 323/1024 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •