Sayfa 332/934 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Cümleten herkese bol kazançlar sattıklarımı tekrar aldım hayırlı olur inşallah.
    Ne zaman alış yapsan kağıt 1-2 kademe düşüyor sen de de hiç kısmet yok vallahi

2.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    hoşgeldiniz hayırlı olsun
    Hoş buldum , hepimize inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Ne zaman alış yapsan kağıt 1-2 kademe düşüyor sen de de hiç kısmet yok vallahi
    Hayırlısı ne yapayım docodan güzel kazandım o kadar kaybettirmez her halde

4. Patroniçe adamın kenarı sabah ki 09:55 deki kademelerini gören de uçuracaksın sanıyor.Avanelerinle yapabildiklerini yap.Satan senin gibi olsun

5.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    sn gundayad günaydın

Gözde şok halka arzı kümaş satışı beklentisi ile 1,8 li fiyatlardan sizin bahsettiğiniz 5,8 - 6 lı fiyatlara geldi
    önce beklentininin olumsuzluğu (halka arzın ilk anda başarısızlığı) orada patronun ayak oyunları, ardından beklenti gerçekleşti bitti ile geri geldi..

o dönem aranızda geçen konuşmaları bilmiyorum umarım yıllar sonra bu yazımıda bana fırça attı olarak yorumlamazsınız.

Tektu ya gelecek olursak bu özsermaye bu arsalar alaçatıdaki otel ve 65 villa varoldukça benim hep bir umudum olacak.
    (Züğürt tesellisi benimki bana bakmayın)

açıklama yapıldığı ilk anda da söyledim o villaları tanesi 1,5 milyon € 'ya satamaz diye;

ancak o villalar bahsi geçen rakamın yarısına bile satılsa yani yuvarlayalım 1 milyon dolara satılsa 65 milyon dolar eder. an itibarı ile tektu piyasa değeri 37 milyon dolar

alaçatı arsa iken 2005 yılında 3 liralarda 2007 de 4-5 liralarda işlem görmüş (alaçatı otel yok- 65 villa yok)

ha hisseye yansımadıktan sonra yemişim villasını yemişim otelini diyebilirsiniz haklısınız.

bir gün patronun istemeye istemeye aldığı bedellideki lotları vermek için bile olsa!! çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Ha ömür yeter biz görürüz görmeyiz Allah bilir

Enseyi fazlada karartmamak lazım
    Hitit iti'nin yorumlarını bilmeden yorum yapmanız yanlış. O kadar kendinden emin, günde sayfalarca yazan kişi, aylardır kayıp. Bir daha aynı isimle ortaya çıkacağını sanmam.

İki kağıdın ortak özelliği, ky yı gaza getirilme şekli, önce tektu sonra gözde. Ben yaşadığım olayı anlattım.

Umudum olduğundan çok, elimde patladığı için 18 yıldır tektu dayım.

Tektu 28 den halka açıldı diye hatırlıyorum, 70 leri gördü, 35 den girdim, 15 e düştü, bölündü, 4 den 40 a geldi, düşerken çoğunluğu 32 den sattım, 13 e (tekrar) bölündü, sermaya azaltı, 2007 gibi 5,5 lara denk geliyor, o günlerde 20-25 lira olacak söylentisi yayıldı. şu an 80 kuruş. 2007 den beri 11 yılda geldiği yer burası.

saygı ve sevgilerimle
    tüm ky ortaklara bolşans diliyorum

6. Günaydın;
    azda olsa bu ülkede güzel şeylerde oluyor

SPK, Rhea Girişim'in zarara uğratılmasında sorumluluğu bulunan Onur Takmak hakkında suç duyurusunda bulundu

SPK, yürütülen incelemeler sonucunda Anel Elekrik, Anel Telekom ve aralarında Rıdvan Çelikel, Avniye Mukaddes Çelikel, Mahir Kerem Çelikel ve Merve Şirin Çelikel'in bulunduğu 5 kişi hakkında para cezası kararı aldı

7.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    Günaydın;
    azda olsa bu ülkede güzel şeylerde oluyor

SPK, Rhea Girişim'in zarara uğratılmasında sorumluluğu bulunan Onur Takmak hakkında suç duyurusunda bulundu

SPK, yürütülen incelemeler sonucunda Anel Elekrik, Anel Telekom ve aralarında Rıdvan Çelikel, Avniye Mukaddes Çelikel, Mahir Kerem Çelikel ve Merve Şirin Çelikel'in bulunduğu 5 kişi hakkında para cezası kararı aldı
    2000 yılında anel elk. te çalışmıştım, rıdvan( anal elk. patronu) o zamanda iyi fırıldakçıydı kereta

8.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    2000 yılında anel elk. te çalışmıştım, rıdvan( anal elk. patronu) o zamanda iyi fırıldakçıydı kereta
    spk nın yıllardırbisti ky söğüşleme yeri olarak görmesine bi dur demesi gerekirdi. yukarıdaki haberleri görünce küçükte olsa ümit leniyor insan. fırıldak patronlar hesap vermeli artık

Sayfa 332/934 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •