Sayfa 128/984 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 7865 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Sayın Hocam, size katılmakla birlikte ülke menfaatleri söz konusu olduğunda her türlü bürokratik işlemin kısa bir süre içerisinde değiştirilebileceği kanaatindeyim.
    Bu hükümet ile zor. O yüzdem bırakalım ellerine yüzlerine bulaştırsınlar, zamanı gelince OTOKAR 2 kat fiyat çeker olur biter .Tıpkı papaz ve uçak krızınde olduğu gibi

2.  Alıntı Originally Posted by andrewcardwell Yazıyı Oku
    Bu hükümet ile zor. O yüzdem bırakalım ellerine yüzlerine bulaştırsınlar, zamanı gelince OTOKAR 2 kat fiyat çeker olur biter .Tıpkı papaz ve uçak krızınde olduğu gibi
    Aynen öyle

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by andrewcardwell Yazıyı Oku
    Düşüncelerinize tamamen katılıyorum şu anda bile ellerine yüzlerine bulaştırdılar Eğer ki ihaleyi Koç'a vermiş olsalardı zaten şu anda seri üretim bandı kurulmuş Belki de ilk tanklar çıkıyor olacaktı Yazık yazık

4.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Düşüncelerinize tamamen katılıyorum şu anda bile ellerine yüzlerine bulaştırdılar Eğer ki ihaleyi Koç'a vermiş olsalardı zaten şu anda seri üretim bandı kurulmuş Belki de ilk tanklar çıkıyor olacaktı Yazık yazık

Ne demişler Tilkinin dönüp dolaşacağı yer Kürkçü dükkanıdır.O tank kendi ayağı ile gelecek.

5. Tank işi başlı başına tecrübe ister,sen kalkıpta Bime yoğurt yapan firmaya düşük fiyat verdi diye tank ihalesini verirsen önüne koyar organik cacığı.

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zizarazu Yazıyı Oku
    Tank işi başlı başına tecrübe ister,sen kalkıpta Bime yoğurt yapan firmaya düşük fiyat verdi diye tank ihalesini verirsen önüne koyar organik cacığı.

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zizarazu Yazıyı Oku
    tank işi başlı başına tecrübe ister,sen kalkıpta bime yoğurt yapan firmaya düşük fiyat verdi diye tank ihalesini verirsen önüne koyar organik cacığı.

Venus z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

vay emenuke..bu nasıl bir yorum arkadaş..tam 12 den vurmuşsun..

Sayfa 128/984 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •