Sayfa 223/1230 İlkİlk ... 1231732132212222232242252332733237231223 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by erdemgok Yazıyı Oku
    diğerleri içinde bakarmısın abi

ASELS
    EREGL
    TUPRS
    FROTO
    SODA
    Buradan bakabilirsiniz.
    https://tr.investing.com/technical/s...oving-averages

2. Birinci başlıktan Sn Ctugrul'un bir yazısı, sanırım soruyu da ben sormuştum.

-- Amaç Ne? Zengin Olmak mı Hayat Standardını Sürdürebilmek mi? --

http://uzunvadeyatirim.blogspot.com/...standardn.html

3. Standardın 75% ine razıyım ben

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Trkcm in enerji camları konusundaki yaklaşımı ve Favok yatırım harcamaları konusu derinlikli bir şekilde islenmeliydi.yurt içi üretimildeki muhtemel daralmanın hangi yurt dışı bölgelerde absorbe edilebileceginden tutun Hindistan'da ki satışlarındaki ileri dönemlerde ki artış tahminlerini bile y.iliskilerinde tahmin bazında öğrenebiliyorsunuz...şirketin 1ila 2 yıl içindeki ödemesi gereken borc miktarının gelecek bilançolara etkisi gibi vs.stratejik durumlar hakkında bile bilgi alabilirsiniz..bu rapor da maalesef açıklayıcı bilgiler bulamadım.tabi dediğim gibi trkcm için bu dediklerim.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sanırım sizin portföyde trkcm önde gelen şirketlerinizden. Bir dönem çok al sat yaptım ama şu sıralar uzun soluklu portfoyüme koymayı planlıyorum. Sadece düşüşün son bulduğuna emin olacak donelerin oluşmasını bekliyorum alıma başlamak için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,425
     Alıntı Originally Posted by risksizborsa Yazıyı Oku
    Sanırım sizin portföyde trkcm önde gelen şirketlerinizden. Bir dönem çok al sat yaptım ama şu sıralar uzun soluklu portfoyüme koymayı planlıyorum. Sadece düşüşün son bulduğuna emin olacak donelerin oluşmasını bekliyorum alıma başlamak için.
    Evet.sn.risksizborsa ....önde gelen senetlerimden....

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
    hepsi temettü odaklı olmadığından isdmr ve asels hariç ilgimi çekmiyor ama fikir verme açısından izlenmeli.
    Gedik Yatırım'ın uzun vade için tavsiyeleri;
    brisa...petkm...cemts...isdmr...asels...kords...th y

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bizim gibi haftada 5-6 kilo soğan tüketen bir aileyseniz, şöyle bir trade mantıklı... soğan 3-4 tl arasındayken 100 kg kadar soğan biriktiririm..bu işten 100* (9-3)=600 tl kar etme planım var
    Dıkkat et de araya curukler karısmasın, hepsını curutup zayı eder... Bu ara içi curuk cok cıkıyor...
    Bır de soguk hava deposu veya kısın hep soguk bır bolgeyse bodrum fılan lazım, yoksa ev sıcaklıgında aylarca durmaz sogan. 2-3 hafta sonra sürmeye baslar...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://holbornassets.com/put-f-r-e-finances/

Bir suru potansiyal soruyu cevapliyor..

Syg,
    Ah bir de ingilizcemiz olaydı 😀

Sayfa 223/1230 İlkİlk ... 1231732132212222232242252332733237231223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz