Sayfa 434/934 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

yazılan yazılar hakkında anlaşalımm mı arkadaşlar forumda langır lungur yazılar yazmayalım küfür ve hakaret içeren yazılar yazmayalım biz ne kadar çok beddua edersek o kadar bize olumsuz yansıyor sessiz olalım bence bakın bu hisse gidecek burda 47 tane insan bekliyor kim ne yazacak ne yapacak die artık sessiz olma vakti geldi bence bütün beklentiler gerçekleşti otel açıldı villalar satışa çıktı. vs. eğer satılırsa zaten yansıyacak kamuoyuna. SESSİZLİK İYİDİR kademe bile paylaşmayalım artık grafik çizmeyelim. akşamları aracı kurum dağılımı bile paylaşmayalım. bu hisse gidecek eğer burda yazı yazmaya devam eden olursa benim gözümde SPEK TİR buda böyle biline
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    yazılan yazılar hakkında anlaşalımm mı arkadaşlar forumda langır lungur yazılar yazmayalım küfür ve hakaret içeren yazılar yazmayalım biz ne kadar çok beddua edersek o kadar bize olumsuz yansıyor sessiz olalım bence bakın bu hisse gidecek burda 47 tane insan bekliyor kim ne yazacak ne yapacak die artık sessiz olma vakti geldi bence bütün beklentiler gerçekleşti otel açıldı villalar satışa çıktı. vs. eğer satılırsa zaten yansıyacak kamuoyuna. SESSİZLİK İYİDİR kademe bile paylaşmayalım artık grafik çizmeyelim. akşamları aracı kurum dağılımı bile paylaşmayalım. bu hisse gidecek eğer burda yazı yazmaya devam eden olursa benim gözümde SPEK TİR buda böyle biline
    bir resim atan benim ortak en sonunda spek yaptın sagolasın ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Arkadaşlar hisse satmak istesek satılabilir adet dışında kalanı ne zaman satabiliriz

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mezzaluna44 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisse satmak istesek satılabilir adet dışında kalanı ne zaman satabiliriz

küsüratlı olanı mı satmak için bahsettin

5. Adet ile satılabilir adet farklı (düşük miktarı)bende onun için rica ettim,anlamadım da

Alıntı Originally Posted by mezzaluna44 Yazıyı Oku
    Adet ile satılabilir adet farklı (düşük miktarı)bende onun için rica ettim,anlamadım da

örenğin 1000.54 lotun var bunun 1000 adedi satılabilir lot diğeri düşük olduğu için onu bankanı yada aracı kurumu araman gerekir büyük ihtimal bedellide buradaydın ki elinde parçalı lot oluşmuş

7. Dün aldım,bugün aldım bugün sarmalıyım?brüt olayı mı yoxa...bedellide burda değildim

8. Bugün satmak istesem olcaktı pardon

Sayfa 434/934 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •