Sayfa 194/984 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Evet gel git hareketlerine alıştığımız otakarı anlatmaya gerek yok.

2. Evet arkadaşlar biraz dinlenmeye ihtiyacı vardı .Ayrıca geçen hafta bankalara yoğun alım vardı .Bu nedenle bizim hisse ye girişte yavaşlama söz konusuydu. İnşallah Yarından itibaren yola devam diye düşünüyorum.ytd

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Citi 1.023.000 lot olmuş
    Go go go

4. Şirket bilançoları zarar yazarken beklemedik mi?
    Bilançoların artı yazacağı belli, telaş ve panik kaymağı başkasına bıraktırmaz mı?
    siz bilirsiniz. Karar sizin.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Azom sana itibar verdirtmiyor sistem aldın say

6. Endeks dün 100000 sınırından döndü. Belki tekrar deneyip kırıp geçecek ya da 1-2 takip ettiğim grafiğe göre tekrar son ciddi bir düzeltme olacak. Bunu bilmiyorum. Otokar 62 dibinden 102 TL'ye kadar geldi, kabaca dipten %67 gibi bir seviyeye geliyor. Bu noktada belki bir miktar düzeltme yapıp dinlenecektir ama eninde sonunda endeksin de yeni rallilere gitmesiyle eski tarihi zirvelerini geçeceğine inanıyorum. Ben bu süreçte hala toplamaya devam ediyorum. Maliyetim iyi ama lotum çok az. Maliyet yükselse de alıma devam edeceğim. Şu aşamada ne olur emin değilim. Yani endeksle birlikte dinlenecek mi yoksa durmadan devam mı edecek merakla bekliyorum. Benim için eğitim fırsatı olacak bu ama şirkete güveniyorum, ileride çok daha iyi yerlerde olacağını düşünüyorum.

Tüm ortaklara bol kazançlar.

7. *vakıf yatırım, otokar hedef fiyatını 96,80 tl'den 110,00 tl'ye yükseltti, tavsiye 'al'
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Birkaç gündür bahsettiğim bankalara girişler hissemize girişi önlemiş gibi görünüyor şuanda alımlar bankalar üzerine. hissemiz yatayda. inşallah yükselişlere dinlenme den sonra devam edecektir diye düşünüyorum Ayrıca çanak grafiği atabilecek arkadaş var mı??

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 194/984 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •